!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Pražská strašidla s Čarodějkou - Samhain
Společenské akce

Pražská strašidla s Čarodějkou - Samhain

Kdy 28. říjen 2020 18:00 - 20:00
Prohlídka Prahy zaměřená na čarodějnictví, pohanství a tajemství symbolu... Provede vás zkušená certifikovaná průvodkyně Prahou, která je zároveň praktikující čarodějka! Každá nás host dostane na konci túry magický křišťál nebo minerál a drink!
Na této večerní pěší túře se zaměříme na Staré Město. Probereme defenestrace, popraviště, kata Mydláře, nebo to, jak sochaři nechávali svoje selfie na svých dílech. Dále pak tajemství orloje, založení města Prahy kněžnou Libuší a mnohem víc...nechte se překvapit!

Témata túry:
Gotická architektura na Starém Městě
Tajemství Orloje
Kat Mydlář
Defenestrace a Popraviště 27 pánu
Ungelt
Anežský Klášter
Pohanství a magie
Pentagram

Křišťál nebo polodrahokam vlastního výběru Túru vede průvodkyně s licencí a zároveň zkušená praktikující čarodějka, která vás naučí o faktech a mystice pentagramu nebo jak čarovat. Túra začíná na rohu Staroměstského náměstí a Pařížské ulice a trvá 2 - 2,5 hodiny. Průvodkyni snadno poznáte podle čarodějného koštěte.

Procházka končí v hospůdce na Starém městě, kde si každý vybere svůj krystal nebo polodrahokam a zároveň dostane sklenici vína, piva nebo nealka (čaj, káva, nealko).
 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 29. 9. 2020