Úvod > Kalendář akcí > Otevřená galerie pod vánočním stromem na Chvalech
Otevřená galerie pod vánočním stromem na Chvalech
">
28.11.
10.1.
Přidat foto
Výstavy

Otevřená galerie pod vánočním stromem na Chvalech

Staňte se vystavovateli a posly dobrých zpráv ve venkovní galerii na Chvalské tvrzi. Namalujte obrázek, složte báseň či napište vzkaz a potěšte druhé. Svá díla zalaminujte a sami je pak můžete nainstalovat kdykoli v průběhu trvání výstavy.

Lanka včetně kolíčků k zavěšení najdete na Chvalské tvrzi hned vedle vánočního stromu. (Doporučujeme kvůli trvanlivosti exponátů a bezproblémové instalaci: formát max A4, raději běžný kancelářský papír z důvodu laminace, technika – např. kresba tužkou, pastelkami, voskovkami; malba pouze vodovými barvami. Výstavu budeme průběžně monitorovat, upravovat a nově nainstalovaná dílka pevněji upevňovat na lanka.)   

Nemáte-li možnost laminace, vhoďte nám svá dílka do speciální schránky umístěné na vratech Chvalského zámku. My je zalaminujeme a přidáme do venkovní expozice, případně kontaktujte Annu Herianovou na emailu: anna.herianova@chvalskyzamek.cz. 

Pod vánočním stromem v termínu od 29. 11. do 8. 12. najdete i schránku Ježíškovy pošty naší MČ, do níž mohou děti zanést své dopisy Ježíškovi.

Rozsviťme o letošním adventu společně úsměv na tváři druhých! 

Provozovatel

Chvalský zámek

Na Chvalské tvrzi 857
193 00 Praha 20
Tel.:
+420 281 860 130
Email:
infocentrum@chval...
WWW:
www.chvalskyzamek...
GPS:
50,111370 14,595450
 
Region:
Praha
 

Časová náročnost

1,5 hodiny