Úvod > Kalendář akcí > Open air festival Cihlafest
Open air festival Cihlafest
"> "> "> ">
21.8.
+ Přidat foto
Hudební a divadelní akce

Open air festival Cihlafest

  • 21. srpen 2021 11:00 - 23:00
Celodenní zábavu pro děti a rodiče zaručí CIHLAFEST, kam míří artistické hvězdy ze souboru CIRK La Putyka, divadlo, cirkus a muzikanti!
Již tradiční open air festival nedaleko Slapské přehrady se letos uskuteční 21. srpna. Zahrada Chráněného bydlení Fara v obci Slapy se na jeden den promění v místo pro pobavení a setkání milovníků divadla a muziky. Na dvou scénách se představí profesionální nový cirkus, žongléři, artisté, divadla, kapely. Návštěvníci se mohou těšit na letošní premiérové představení souboru La Putyka „Kabaret dynamit“, dále na Cirkus PACIENTO, interaktivní pohádku, Amaterský divadelní spolek RiYo a FaraBand. Festival bude ještě o něco pestřejší, a to o workshopy, interaktivní hry a soutěže. 

Letošní rok se mohou malí i velcí návštěvníci stát i součástí vystoupení a koncertů, v rámci workshopů se budou nacvičovat cirkusové kousky, divadelní představení i bubenická show. Vítanou celodenní zábavou je možnost koupání v zahradním bazénku a skákačka na trampolíně. O občerstvení je také v areálu postaráno, alko i nealko mochito a grilované dobroty jsou k dispozici po celý den
Zobrazit více
Naposledy změněno: 12. 8. 2021

Ubytování a restaurace v okolí