Úvod > Kalendář akcí > Noc hotelů v Praze a dalších městech ČR 2019

Noc hotelů v Praze a dalších městech ČR 2019

Kdy 25. leden 2019 - 26. leden 2019 Společenské akce
25. ledna se otevřou nejen unikátní pražské hotely, každý z nich bude možné si prohlédnout a strávit v nich noc za symbolickou cenu.
Pro vás, obyvatele měst České republiky, v jejichž blízkosti podnikají. Přijďte je na jeden den poznat i z druhé strany, očima turistů. Zažijte tak trochu jinou noc v sousedství. Najděte si svoje město a rezervujte ubytování.

Smyslem akce, která proběhne 25. ledna 2019, je poděkovat místním obyvatelům za vstřícnost k turistům, nabídnout jim nový zážitek v jejich městě, ale také zdůraznit význam cestovního ruchu pro místní obyvatele.

Hosté budou mít možnost nahlédnout do zákulisí hotelů, setkat se se zajímavými lidmi nebo jen strávit romantickou noc ve svém městě. Hoteliéři a Hlavní město Praha se rozhodli touto cestou nejen poděkovat svému okolí, ale také odhalit některé zajímavosti hotelového provozu a aktivity, které dělají pro podporu života obyvatel města.
 

Navštivte expozice

Ve dnech 25.ledna - 26.ledna 2019 navíc získáte 50% slevu na vstupném na Staroměstskou radnici a 50% slevu z plného vstupného pro okruh B na Pražském hradu. Muzeum hlavního města Prahy připravilo  50% slevu z plného vstupného do Hlavní budovy muzea, Domu U Zlatého prstenu, Novomlýnské vodárenské věže a Malostranské mostecké věže, Národní galerie nabídne snížené vstupné na expozici “Evropské umění od antiky do baroka” ve Šternberském paláci.

Celý popis
Naposledy změněno: 17. 12. 2018