Úvod > Co chcete dělat? > Beer Spa Beerland – První tankové pivní lázně Praha
Spa Beerland
"> Spa Beerland "> Spa Beerland Reception "> Revoluční Street "> Beer Spa "> Beer Spa "> Spa Beerland "> Spa Beerland "> Spa Beerland "> Spa Beerland "> Spa Beerland "> Spa Beerland "> Spa Beerland "> Spa Beerland "> Spa Beerland "> Spa Beerland "> Spa Beerland "> Spa Beerland "> Spa Beerland
Přidat foto
Zážitky

Beer Spa Beerland – První tankové pivní lázně Praha

Přijměte pozvání do exkluzivního pivního světa značky Spa Beerland – největšího a nejluxusnějšího pivního wellness všech dob!
První pětihvězdičkové pivní wellness nabízí nejen originální koupele, které využívají výhradně přírodních surovin, materiálů a staročeských  léčitelských praktik, ale vyzkoušet můžete také naše světové unikum – luxusní cedrovou saunu s chmelovými esencemi. Připravena je pro vás neomezená konzumace prémiového ležáku přímo z tanku, který si můžete dopřávat jak po dobu lázně, tak i po dobu odpočinku, nebo v komfortním 
prostředí nového lázeňského obchodu s pivní fontánou. Luxusní interiér z ořechového a dubového dřeva ve vysokém lesku, v kombinaci s doplňky  z ušlechtilých kovů, dělá Spa Beerland Praha naprosto jedinečným.   
 
Nejnovější 5* pivní wellness disponuje prostornými místnostmi s vlastní šatnou a koupelnou v prémiovém provedení. V místnosti si můžete podle nálady  sami zvolit intenzitu hlasitosti a barvu osvětlení. Každá z místností je vyzdobena ručními výrobky nejlepších českých řemeslníků. Unikátní měděné  lustry osazené českým sklem, originální vitráže s ručně skládanými motivy chmele, dubu a ječmene, nebo zakázkové truhlářské výrobky z ořechového, dubového, cedrového, lipového, akáciového a také bukového dřeva – to vše dohromady představuje to nejlepší z tradičního českého řemesla.         
    
 

 

Ubytování a restaurace v okolí

Votre Plaisir

Votre Plaisir

Praha, Praha
Manú Praga

Manú Praga

Praha 1, Praha
Sisters v Dlouhé

Sisters v Dlouhé

Praha, Praha