!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Muž na vodítku
Hudební a divadelní akce

Muž na vodítku

Kdy 21. listopad 2020 19:30 - 21:30
Kabaretní groteska podle bestselleru Esther Vilarové. Představení sehraje Divadelní spolek PODIO Semily. K dispozici bude také příjemné posezení a bohaté občerstvení v přilehlé restauraci.
Situační komedie o partnerských vztazích. Mladý pár má před sebou romantický večer se žádostí o ruku. Místo zásnub, ale hrozí rozchod. Do záchrany vztahu se pustí obě matky. Sami uznejte, že to nemůže skončit špatně, navíc když jedna je dokonalá žena a druhá feministka... Opravdu jsou muži vhodní jen ke drezírování? Jde ve skutečnosti jen o těch pověstných pár minut? Obětovali byste spermie své kariéře? Je svatba přežitek? Je dálkové studium genderových věd skutečně přínosem pro společnost? Jen jedna lžička kávy na celou konvičku? Koláč z mrazáku? Sebastian s Helenou řeší nepoměr svých příjmů, svůj další život i kariéru. Moc jim nepomáhají rady obou matek, navíc, když si tyto dvě dámy připíjejí na sesterství.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 30. 7. 2020