!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Co chcete dělat? > Fit Studio Aerobiku Jany Boučkové

Fit Studio Aerobiku Jany Boučkové

Životní styl
Fit Studio Aerobiku Jany Boučkové působí ve městech Železný Brod a Semily. Může vám nabídnout široké možnosti sportovního vyžití, ať už se jedná o Power jógu, cvičení na velkých míčích, pilates, s-cycling, bosu nebo zumbu.
Ve Fit Studio Aerobiku Jany Boučkové si každý najde svoji oblíbenou hodinu. V nabídce jsou mimo standardních skupinových lekcí i cvičení rodičů s dětmi. Fit Studio také připravuje a trénuje závodní týmy ve Step Aerobiku a pravidelně se účasní různých soutěží. V Semilech se Fit Studio nachází ve Sportovním centru a v Železném Brodě se cvičí v Sokole.

Vybrat si můžete z těchto cvičebních programů:

Step aerobik - cvičení na vyvýšeném stupínku
Kombinovaná hodina - 30 min na kole s-cycling a 30. min pohybová aktivita (posilování)
Kruhový funkční trénink - 30min jednoduchého aerobního cvičení + 30 min kruhový trénink kde se v pravidelných časových intervalech střídá posilovací a kardiovaskulární zátěž s odpočinkem.
S-cycling - aerobní cvičení na stacionárním kole, disponuje bohatým zásobníkem cviků-pohybů , střídáním zátěže, silových i rychlostních prvků, vše doprovázeno hudbou.
Zumba - taneční hodina, kde se střídá aerobní zátěž
Bodystyling - posilování problémových partií těla vlastní vahou nebo s pomůckami (činky, gumičky atd.)

Body and mind
- cvičební program, který se řadí do cvičebních hodin– tento cvičební program je vhodný jako prevence přetížení pohybového aparátu (především bolestí zad), ale i jako kompenzace k již vytvořenému zátěžovému držení těla. Stabilizační a korekční cvičení.
  • HSSP - cvičení hlubokého stabilizačního systému páteře s pomůckami (např. bosu, overballů)
  • Power jóga - pravidelné opakování základních jógových pozic(asán), které jsou dynamicky řazeny za sebou.
  • Cvičení na velkých balónech (velkém pružném míči) - odpovídající cvičení všem druhům fitness aktivit, od cvičení pro lidi s nadváhou, nemocné či sportovce. Jedná se o balanční pomůcku.
  • Bosu - cvičení na půl balónu: jedná se o balanční pomůcku. Můžeme zde cvičit program kardio, balantes atd…
  • Pilates - cvičební metoda která řídí pohyb ze středu těla
Celý popis
Naposledy změněno: 28. 9. 2019