Úvod > Co chcete dělat? > Silverstone Living
Ubytování

Silverstone Living

Silverstone Living je privátní luxusní rezort, který propojuje rodinnou farmu a wellness s atraktivní horskou přírodou. Místo, které si každý zamiluje pro jedinečné kouzlo a energii, nabízí nejen nevšední zážitky a výjimečnou atmosféru, ale především naprosté soukromí a klid. 
Rezort Silverstone nabízí mnohem víc než jen ubytování v luxusně zařízených roubenkách s kouzelným výhledem na vrcholky Krkonoš a louky s naším chovem koní a dobytka. Nechte se rozmazlovat vynikající kuchyní, ochutnejte vína z domácí vinotéky, vyzkoušejte některé z aktivit pod vedením profesionálů, relaxujte v našem wellness & spa pod širým nebem nebo v solné jeskyni a nechte si připravit balíček individuálních služeb podle vlastních představ. Silverstone  splní přání i toho nejnáročnějšího klienta. Místo, kde se zastavil čas a kde jste jen spolu.

Vytvořili jsme společně nevšední rodinnou atmosféru a příjemné prostředí, kam se každý rád vrací.
Známe osobně všechny naše klienty a naším posláním je připravit pobyt splněných snů…

Well-being koncept je základem filosofie Silverstone. Osobní přístup a zohlednění vašich přání je pro nás samozřejmostí také při organizaci individuálních rodinných oslav nebo firemních akcí.