Úvod > Co chcete dělat? > Půjčovna elektrokol Semily
Zážitky

Půjčovna elektrokol Semily

Nově funguje ve Sportovním centru Semily půjčovna elektrokol. K dispozici jsou čtyři elektrokola zb.BC LUMEN. Jedno dámské a tři pánské provedení. Půjčovna je v provozu každý rok od začátku dubna do konce října. V případě příznového počasí je možnost zapůjčení i mimo tento termín.
Zeměpisná poloha a umístění komplexu umožňují poznat cyklotrasy a turistické cesty krásami blízkého okolí, jakým je Český ráj – kraj bludišť a skalních měst a hlubokých lesů s okolím dominantních siluet hradu Trosky, Humprechtu, Frýdštejna či Drábských světniček nebo staroslavného Valdštejna a varhanami Suchých skal. Jedinečnou atmosféru klidných vod a rybníků Věžického, Nebákovského a rybníka Vidláku umocňují dravé proudy řeky Jizery a říčky Kamenice – ráje vyznavačů vodních sportů.
 

Blízký Kozákov je nalezištěm polodrahokamů, místem pro paragliding a v zimě střediskem sjezdového lyžování. Rozhledna umístěná na této nejvyšší hoře Českého ráje nabízí impozantní rozhledy. Pro vyznavače zimních sportů je výhoda snadná dostupnost do 30 km vzdálených středisek Harrachov, Rokytnice nad Jizerou, Horní Mísečky. Nejblíže umístěná krytá ledová plocha je v 15km vzdálené Lomnici nad Popelkou.

 

Okolí Semil je hlavně pojmem pro turisty, cykloturisty, horolezce a vyznavače zimních sportů. Jsou zde místa, která patří k nejoblíbenějším v Čechách.

Provozovatel

Sportovní centrum Semily

3. května 327
513 01 Semily
Tel.:
+420 736 752 560
Tel.:
+420 481 622 996
Email:
info@sportovni-ce...
Email:
recepce@sportovni...
WWW:
www.sportovni-cen...
GPS:
50,596056 15,344570
 
Region:
Liberecký kraj
Oblast:
Český ráj
Město:
Semily
 

Vstupné

Cena: 350 Kč

Poznámka:Ceník půjčovného je uveden na stránkách www.sportovni-centrum.cz

 

Časová náročnost

1,0 hodina

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Obecní dům v Semilech

Hotel Obecní dům v Semilech

Semily, Liberecký kraj
Rodinný penzion Světlá

Rodinný penzion Světlá

Slaná, Liberecký kraj
Silverstone Living

Silverstone Living

Bystrá nad Jizerou, Liberecký kraj