Úvod > Kalendář akcí > Společenské akce > Mikulášský kvíz
Společenské akce

Mikulášský kvíz

Nikdy jste na kvízu nebyli? Nevadí! Sestavte svůj andělský tým (rodina, kamarádi, kolegové – max 8 členů) a přijďte si zahrát taky. Během večerního posezení s přáteli písemně odpovíte na sadu otázek. Nejde o vědomosti, ale o důvtip, selský rozum a dobrý odhad.
Tento speciálek jsme vymysleli pro vás, všechny rodilé pražáky i naplaveniny. Chceme, aby se stávající i nové týmy ze všech pražských kvízových podniků mohly potkat a utkat na jedné půdě a užít při tom trochu zábavy a vyhrát za to parádní mikulášskou nadílku! Bude to o to zajímavější, že v Brně se stejný kvíz bude konat o den později, tak uvidíme, jestli jsme chytřejší my, nebo oni.

Vše bude při starém, jen ceny budou lepší a budeme pamatovat i na druhý, třetí a čtvrtý tým a trochu toho Mikuláše k tomu.

Zápisné je mimořádně 90 Kč na hráče.
 

Provozovatel

Jihoměstský pivovar

Podjavorinské 1602/11
149 00 Praha 11
Tel.:
+420 603 779 181
Email:
jakubec.ji@gmail.com
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.chytrykviz.cz...
WWW:
www.jihomestskypi...
GPS:
50,031472 14,519756
 
Region:
Praha
Tipy na výlet:
Praha 11 a okolí
 

Vstupné

Cena: 90 Kč

 

Časová náročnost

3,0 hodiny

 
 

Jan Kroutil – To nejsou obrázky, to je pravda!

Na únorové výstavě Artotéky nechá pedagog, lektor a výtvarník Jan Kroutil nahlédnout návštěvníky do svých skicákových záznamů.
Praha 11, Praha

Kresebný workshop s Janem Kroutilem

V sobotou 18. 2. se v Artotéce uskuteční kreslící dílna s autorem únorové výstavy Janem Kroutilem, která bude vycházet z principů jeho kresby. Účastníky čeká experiment s kreslícími prostředky, vzájemná kresba, rychlokresba nebo pozorování a kresba návštěvníků knihovny.
Praha 11, Praha

Adela Režná – Putování

Lednová výstava v Artotéce se tentokrát zaměří na ty nejmenší. Své ilustrace zde totiž představí slovenská výtvarnice Adela Režná, která spolupracovala na knihách pro děti českých i slovenských autorů
Praha 11, Praha

Pátrání po Golemovi – venkovní hra pro rodiny s dětmi

Zveme vás na dobrodružnou procházku uličkami Prahy se zkušeným průvodcem. S naší rodinnou hrou objevíte, kde je ukrytý tajemný Golem. Děti i dospělí se formou hry ponoří do záhadných příběhů staré Prahy.
Praha 1, Praha

Aktivity v okolí

Rodinné centrum Pilné včelky

Rodinné centrum ve vilce s prostornou zahradou se nachází v klidné části Prahy 4 v blízkosti Hostivařského parku a přehrady. Poskytuje široké spektrum služeb a poradenství rodinného charakteru pro nastávající maminky, přes ty nejmenší dětičky po jejich rodiče a prarodiče.
Praha 11, Praha

Taneční škola Baby dance – kurzy pro malé baletky v Praze

Dopřejte svým ratolestem radost z pohybu, vnímání hudby a rytmu, poznání nových kamarádů a především možnost rozvíjení nadání či talentu! Tanec a pohyb je jeden z nejstarších vyjadřovacích prostředků, na základě kterých se žáci učí vytrvalosti a vytváření přátelství založených na společném cíli.
Praha 11, Praha

Profesionální squashový a ricochetový kurt ve SQUASHPOINT

Squashpoint, to je 6 profesionálních squashových a 1 ricochetový kurt značky Fibersin. Systém permanentek vám přináší výrazné slevy a blokaci pevných termínů. Vašim přáním zde vyjdou vstříct profesionální trenéři a příjemný personál.
Praha 4, Praha

Hřiště na pétanque a šachový stolek v pražské ulici Sulanského

V pražské čtvrti Háje dala městská část Praha 11 rekonstruovat vnitroblok v Sulanského ulici. Místní obyvatelé zde najdou upravený veřejný prostor, kde mohou hrát šachy i petanq.
Praha 4, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Galerie národních vín a vinařství Praha

Stálá prodejní výstava národních i světových vín a progresivních vinařství, distribuční a degustační centrum vín, obchodní zastoupení vinařů, prodej vína za bezkonkurenční ceny.
Praha 11, Praha

Paštikárna Melememaso v Praze

Pašikárna s příznačným názvem Melememaso vznikla – asi jako všechny dobré projekty – díky souhře štěstí, náhody a nadšení. Sešli se dva dlouholetí kamarádi, slovo dalo slovo a pustili se do toho.
Praha 4, Praha

Restaurace Columna

Restauraci Columna najdete v budově Centra pohybové medicíny. Interiér restaurace působí dojmem citlivě vytvořeného designového prostředí, které láká k příjemnému posezení v interiéru či na prostorné letní zahrádce.
Praha 4, Praha

Restaurace Na Kačabce v Hostivaři

Putyka Na Kačabce je ideálním místem pro příjemně strávené chvíle v přátelském i firemním duchu. Najdete ji v centru památkově chráněné zóny Stará Hostivař.
Praha 10, Praha