Úvod > Kalendář akcí > Meda – divadelní představení o životě Medy Mládkové
Meda – divadelní představení o životě Medy Mládkové
"> ">
5.7.
15.9.
+ Přidat foto

Meda – divadelní představení o životě Medy Mládkové

Kdy 5. červenec 2020 - 15. září 2020 Hudební a divadelní akce
Divadelní představení o životě Medy Mládkové, hra je průřezem života Medy Mládkové od 14 let do dneška. V hlavní roli Tereza Ramba (Voříšková) a Pavla Beretová. Od 5.7. na Letní scéně Musea Kampa v Praze.
Divadelní představení o životě Medy Mládkové bylo poprvé uvedeno v roce 2019 v rámci 100. narozenin této slavné mecenášky. Vzhledem k obrovskému úspěchu se organizátoři rozhodli pro znovu uvedení této výjimečné inscenace. Opět se bude konat na Letní scéně Musea Kampa, a osvěží ho navíc řada novinek. V hlavních rolích se představí Tereza Ramba (Voříšková) a Pavla Beretová. Hra je průřezem života Medy Mládkové od 14 let do dneška. 

VIP vstupenka obsahuje i občerstvení a šampaňské v ceně.

Divadelní představení se bude inscenovat na letní scéně od 5.7. do poloviny září roku 2020 pod záštitou agentury Mamon Art s.r.o.. Producentkou představení je autorka Daniela Sodomová (Šteruská), která úzce spolupracuje s Museem Kampa, které je spoluorganizátorem projektu.

Obsazení:
Tereza Ramba nebo Pavla Beretová
Matouš Ruml nebo Lukáš Příkazký
Dana Batulková nebo Stanislava Jachnická
Vanda Chaloupková nebo Rozálie Havelková
Daniel Rous 
Daniel Šváb nebo Václav Krátký

Představení režíruje Adéla Laštovková Stodolová. Hudbu složil Petr Zeman. Scénografie se ujala Lucia Škandíková a kostýmů Tereza Kopecká.
Celý popis
Naposledy změněno: 25. 6. 2020