Úvod > Kalendář akcí > Akce pro děti > Knižní malotrh v Crossu pro děti a rodiče
Knižní malotrh 2014
Akce pro děti

Knižní malotrh v Crossu pro děti a rodiče

Pátý knižní malotrh!V neděli 14. prosince se v klubu Cross (Praha-Holešovice) uskuteční již 5. knižní malotrh zaměřený převážně na dětskou literaturu. Doprovodný program pro rodiče a děti zahrnuje divadelní představení, performance, výtvarnou dílnu, představení nových knih i autogramiády autorů.
Zúčastní se nakladatelství Argo, Baobab, Dybbuk, G plus G, Meander, Novela bohemika, Oxford University Press, Paseka, Verzone a další. Knihy za snížené ceny, program pro děti i rodiče.

K mání budou i knížky z výukové série angličtiny pro děti s ilustracemi Alexe Brychty (nakladatelství Oxford Press), v ČR dosud nedostupné.
  • 14 hod. otevření stánků (spodní stage)
  • 15 hod. Jungle Joke – Teatr Novogo Fronta hraje pro děti (hlavní stage)
  • 16,00 – Veronika Podzimková: O smutné továrně (textilní dílna k dětské knize z nakl. Meander) – kavárna, stůl před salonkem
  • 16,00 – 17,00 Autogramiáda nové knihy ilustrátorky Lenky Jesenské Švédské pohádky na stánku nakladatelství Verzone
  • 16,30–17,30 Pitva knihy – lekce z anatomie knih. Alice Hrbková (Městská knihovna Hradec Králové) – kavárna, salonek
  • 17,00 Michal Šanda: Oskarovy rybářské trofeje – představení nové knihy (Novela bohemica) – spodní sál, stánek nakladatelství Novela bohemica
  • Průběžně populární kreslení po zdech.

Provozovatel

Cross club

Plynární 1096/23
170 00 Praha 7
Tel.:
+420 603 944 307
Email:
tomanm@yahoo.com
Facebook:
https://www.faceb...
GPS:
50,178657 14,496460
 
Region:
Praha
Město:
Praha 7
Tipy na výlet:
Praha 7 a okolí
 

Vstupné

Cena: zdarma

 

Časová náročnost

0,0 hodiny

 
 

Hra kouzel a magie

Originální představení iluzionisty Pavla Kožíška plné neuvěřitelných kouzel a perfektní zábavy nejen pro děti.
Praha, Praha

S kouzly kolem světa!

Prožijte velkou kouzelnickou cestou kolem světa! Poletíme na výlet letadlem a v každé zemi, kde přistaneme, na nás čekají typická a originální kouzla dané země. Děti budou s Pavlem Kožíškem čarovat přímo na jevišti a také se některá kouzla i naučí!
Praha, Praha

Magická esa

Velké „copperfieldovské“ iluze v podání mistra světa ze Světového poháru bavičů iluzionisty Pavla Kožíška.
Praha, Praha

Magická esa

Velké „copperfieldovské“ iluze v podání mistra světa ze Světového poháru bavičů iluzionisty Pavla Kožíška.
Praha, Praha

Aktivity v okolí

Sóham Yoga – lekce jógy u vás doma

Chcete začít cvičit jógu, z pohodlí vašeho domova? Chcete lekci jógy, která se přizpůsobí vašemu kalendáři, vašim potřebám a schopnostem? Využijte Sóham Yogu – individuální lekce jógy a meditace.
Praha 8, Praha

Zrcadlový labyrint v Líbeznicích

Velký unikátní zrcadlový labyrint vás pobaví téměř 70 velkoplošnými zrcadly! Síň smíchu s vtipnými prohnutými zrcadly, antigravitační místnost a levitující stolek.
Líbeznice, Středočeský kraj

Divadlo kouzel Pavla Kožíška – iluzionista a mág Pavel Kožíšek

Naprosto originální a jedinečné divadlo, které nemá v ČR obdoby. Divadlo se nachází v Líbeznicích u Prahy. Vedle pořadů pro děti, které se společně s kouzelníkem Pavlem Kožíškem na jevišti učí i čarovat, je pilotním představením divadla velkolepá show Magická esa.
Líbeznice, Středočeský kraj

Jezdecká školička Pony Park Měšice

Výuka jízdy na velkých koních a ponících pro předškolní i starší děti, procházky na ponících s vodičem, pobyt mezi domácími zvířátky a péče o ně, tematické programy s výtvarnou tvorbou. To vše i mnohem více zažijete v Jezdecké školičce Pony Park v Měšicích.
Měšice, Středočeský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Bistro Statek Líbeznice

Nabízíme moderní českou kuchyni inspirovanou Francií a Itálií, která je vytvářena pouze z čerstvých surovin a je k dispozici po celý den. Naší specialitou jsou skvělé brunche, které si můžete objednat každý den do 14:00.
Líbeznice, Středočeský kraj

Cukrárna Buchalovi

Malá rodinná cukrárna. Dorty a zákusky zde připravují z tradičních a kvalitních surovin, to znamená z pravého másla, šlehačky a čokolády.
Praha 9, Praha

Veleňský pivovar

Pivovar ve středočeské obci Veleň produkuje čerstvá, přírodní, nefiltrovaná, nepasterizovaná a většinou spodně kvašená piva výhradně z českých surovin. Mezi nejoblíbenější patří Matylda, z neobvyklých piv můžete ochutnat American Pale Ale či Kávový stout.
Veleň, Středočeský kraj

Gurmánský zážitek v cukrárně ve Zdibech – dobroty bez lepku

Cukrárna s vlastní výrobou zákusků se specializací na bezlepkové zákusky a dorty. Vše je vyráběno z poctivých surovin bez použití jakýchkoliv chemických konzervantů.
Zdiby, Středočeský kraj