!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Co chcete dělat? > Gurmánský zážitek v cukrárně ve Zdibech - dobroty bez lepku

Gurmánský zážitek v cukrárně ve Zdibech - dobroty bez lepku

Gurmánská turistika
Cukrárna s vlastní výrobou zákusků se specializací na bezlepkové zákusky a dorty. Vše je vyráběno z poctivých surovin bez použití jakýchkoliv chemických konzervantů.
V cukrárně ve Zdibech ochutnáte tradiční zákusky, dorty i zmrzlinu vlastní výroby, a to i v bezlepkovém provedení. Dále si zde můžete vybrat víno z moravského vinařství Plaček, mošty ze Slaného, kávu z české pražírny Doubleshot, čerstvé chlebíčky a doplňkový sortiment bezlepkových výrobků.

Při výrobě zákusků a dortů cukrárny ve Zdibech se klade velký důraz na kvalitu a čerstvost použitých surovin (náhražky a margaríny se nepoužívají). S bezlepkovou dietou mají v cukrárně vlastní zkušenost, proto je pro nás dodržení přísných hygienických a technologických postupů samozřejmostí. Pokud byste rádi objednali dort nebo zákusky pro vaše blízké, kteří musí dodržovat jinou dietu (alergie na mléko, vajíčka, diabetes aj.), samozřejmě vám v cukrárně vyjdou vstříc.

Celý popis
Naposledy změněno: 8. 10. 2019