Úvod > Co chcete dělat? > Divadlo kouzel Pavla Kožíška – iluzionista a mág Pavel Kožíšek
Divadlo kouzel Pavla Kožíška - iluzionista a mág Pavel Kožíšek
"> "> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Zážitky

Divadlo kouzel Pavla Kožíška – iluzionista a mág Pavel Kožíšek

Naprosto originální a jedinečné divadlo, které nemá v ČR obdoby. Divadlo se nachází v Líbeznicích u Prahy. Vedle pořadů pro děti, které se společně s kouzelníkem Pavlem Kožíškem na jevišti učí i čarovat, je pilotním představením divadla velkolepá show Magická esa.

Naprosto originální a jedinečné divadlo, které u nás nemá obdoby. Vedle pořadů pro děti, které se společně s kouzelníkem Pavlem Kožíškem na jevišti učí i čarovat, je pilotním představením divadla velkolepá show Magická esa. Strhující show s řadou originálních překvapení a nejúspěšnějších světových iluzí. Jedná se o jediné představení svého druhu u nás a je určeno pro celou rodinu. 

Při velkých „copperfieldovských iluzích“ se vedle mistra světa ze Světového poháru bavičů, iluzionisty Pavla Kožíška představí v neočekávaných rolích přední české modelky. Těšit se můžete na čtyřmetrovou skluzavku času, která promění postavu dospělého člověka v malé dítě, záhadné čtení myšlenek divákům v publiku, nebezpečné prostoupení obřím ventilátorem, vystřelení kouzelnice z děla a na řadu dalších velkolepých iluzí plných perfektní zábavy! Magická esa je představení šité přímo na míru Divadlu kouzel a diváci jej tedy uvidí pouze na této scéně. 

V divadle můžete mimo jiné také nahlédnout i pod roušku tajemství, protože je pro vás připravena výstava historických kouzelnických rekvizit, dobových plakátů a exkluzivní sbírka hrnečků s podpisy slavných osobností. Návštěvníky v přízemí divadla vítá velký drak Alenka a pokladna má tvar velkého kouzelnického cylindru. V 1. patře je občerstvení a kouzelnický obchod, kde si můžete zakoupit různé kouzelnické rekvizity, literaturu, hračky, DVD apod. A pokud si v salonku Harryho Houdiniho sáhnete na kouzelnickou hůlku, prý se vám splní i vaše tajné přání! 

Vlastnímu zrodu Divadla kouzel pomáhala i řada osobností. Hudební znělku divadlu nahrál Michal David a namluvil ji herec Pavel Trávníček. Kmotry našeho divadla jsou houslový virtuos Jaroslav Svěcený a tandem Těžkej Pokondr. První, kdo si slavnostně sáhnul na kouzelnickou hůlku našeho divadla, která plní tajná přání, byl legendární režisér Juraj Herz.

 

Aktivity v okolí

Zrcadlový labyrint  v Líbeznicích

Zrcadlový labyrint v Líbeznicích

Líbeznice, Středočeský kraj
Jezdecká školička Pony Park Měšice

Jezdecká školička Pony Park Měšice

Měšice, Středočeský kraj
Galerie Artefin v Měšicích u Prahy

Galerie Artefin v Měšicích u Prahy

Měšice, Středočeský kraj
Zámek v Měšicích nedaleko Prahy

Zámek v Měšicích nedaleko Prahy

Měšice, Středočeský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Bistro Statek Líbeznice

Bistro Statek Líbeznice

Líbeznice, Středočeský kraj
Cukrárna Buchalovi

Cukrárna Buchalovi

Praha 9, Praha
Na pekárně

Na pekárně

Čakovičky, Středočeský kraj