Úvod > Kalendář akcí > Workshop Jak na bolesti zad
Jak na bolesti zad, poradí workshopy FISAF
"> Jak na bolesti zad, poradí workshopy FISAF
31.7.
1.8.
+ Přidat foto
Sportovní akce

Workshop Jak na bolesti zad

Kdy 31. červenec 2021 9:001. srpen 2021 17:00
Máte sedavé zaměstnání? Bolí vás záda, ramena, cítíte, že je celé vaše tělo ztuhlé? Pak si vyberte některý z aktuálně vypsaných celodenních workshopů zaměřených na bolesti zad, které pořádá Škola fitness profesionálů FISAF.
31. července se můžete vydat na školení Pilates proti bolesti zad a 1. srpna na seminář Zdravotní jóga s využitím pomůcek. Oba workshopy jsou určené jak instruktorům, tak i nejširší veřejnosti.

Na celodenním školení 31. července na téma Pilates proti bolesti zad se zaměříte na aktivaci hlubokého stabilizačního systému páteře s ohledem na poznatky z moderní fyzioterapie a rehabilitace. Vyzkoušíte si i modifikované cviky s pilates pomůckami nebo jen na podložce. Technika pilates vám pomůže naučit se správně držet tělo, přispěje k protažení svalů, k lepší hybnosti kloubů a celkově správné funkci. Pravidelné cvičení této metody pak pomáhá zmírnit bolesti páteře a vede k lepší psychické pohodě, protože ta úzce souvisí s naším fyzickým stavem.

V neděli 1. srpna pak Škola fitness profesionálů FISAF.cz pořádá další celodenní workshop na téma Zdravotní jóga s využitím jógových pomůcek, jako jsou bloky, bolstery, podložky... Dozvíte se vše potřebné o principu trojrozměrného spirálního pohybu, myofasciálních řetězcích, energetických liniích v souladu s funkční anatomií a vývojovou kineziologií

Termín:
31. července, 2021, 9–17 hodin: Pilates proti bolesti zad
1. srpna 2021, 9–17 hodin: Zdravotní jóga s využitím pomůcek
 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 17. 6. 2021