Úvod > Co chcete dělat? > Sportovní areál Gutovka – relaxační areál pro návštěvníky různých věkových skupin
gutovka1.JPG
"> gutovka1.JPG "> gutovka9.JPG "> IMG_6605.JPG "> IMG_6609.JPG "> IMG_6607.JPG "> IMG_6586.JPG "> gutovka2.JPG "> gutovka3.JPG "> gutovka4.JPG "> gutovka5.JPG "> gutovka6.JPG "> gutovka7.JPG "> gutovka8.JPG
Přidat foto
Životní styl

Sportovní areál Gutovka – relaxační areál pro návštěvníky různých věkových skupin

Areál Gutovka se rozléhá na ploše zhruba 3,5 hektaru. Je navržen tak, aby umožnil příjemné vyžití a zajímavé trávení volného času pro celou rodinu. Mezi hlavní taháky patří největší venkovní lezecká stěna ve střední Evropě.
V nabídce sportovišť jsou k dispozici čtyři beachvolejbalové kurty, venkovní lezecká stěna největší svého druhu v ČR i ve střední Evropě, hřiště na malou kopanou s exkluzivním trávníkem třetí generace, multifunkční hřiště a velký betonový skatepark.

Nejmenším návštěvníkům patří velká část areálu. Plně k dispozici mají dětské hřiště s mnoha atrakcemi a v letních dnech si mohou vyzkoušet unikátní dětský vodní svět, který jinde v Praze nenajdete. Pomocí různě utvořených zařízení pro hry s vodou si mohou děti hravým způsobem osvojovat například základní znalosti z fyziky. Žlaby, vahadla, stoly, pumpy a mnohé jiné herní prvky nabízejí zábavu, zvláště pak ve spojitosti s pískem a vodou. Vše je o to lepší, pokud se hry společně účastní více dětí najednou. 
 
Pro nejmenší návštěvníky je dětské lanové centrum, které si mohou vyzkoušet zdarma pod dohledem rodičů. Za vratnou zálohu je možné zapůjčit sedák, helmu a jistící karabiny.

Milovníci sportu a zábavy najdou areál Gutovka v Praze 10, pouze tři minuty od stanice metra Strašnická.

Ubytování a restaurace v okolí