Úvod > Co chcete dělat? > Wellness & Sport v Park Holiday v Praze
Lázně a wellness

Wellness & Sport v Park Holiday v Praze

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, 4* hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších doplňkových služeb, které vám zpříjemní pobyt v Parku.
Uvolněte se, odpočívejte, zapomeňte na stres! Neustálé napětí a vysoké pracovní nasazení neblaze ovlivňují naše zdraví, proto je důležité občas vystoupit z bludného kruhu každodenních starostí a dopřát si důkladný odpočinek, například wellness víkend, krátký výlet do světa relaxace.

Pro členy Club Park Holiday je péče o zdraví součástí životního stylu. Ať už hodláte aktivně odpočívat nebo se necháte hýčkat špičkovými odborníky, wellness pobyt nejen na víkend v Parku Holiday vás povzbudí na dlouho dopředu.

Wellness pobyty nejen na víkend
Máme pro vás bohatou nabídku služeb a terapií, stačí si vybrat, jakým způsobem chcete strávit svůj osvěžující wellness víkend nebo delší pobyt. Rovněž můžete potěšit své blízké, přátele či obchodní partnery dárkovým poukazem na jakékoliv naše služby. Příjemné zážitky jsou skvělým dárkem, na který se nepráší.

Návštěvníci webu kudyznudy.cz mohou navíc využít speciální slevy při rezervaci pobytu 5% prostřednictvím promokódu, který zadáte během Vaší online rezervace na www.hotelparkholiday.cz. Promokód: PARK5.

Sport a Leisure aktivity
Spinning, Pilates, Zumba, Cardio-video fitness s unikátními posilovacími stroji Star Trac, tenis, indoor golf... všechny tyto a další aktivity můžete provozovat kdykoliv od 7:00 do 22:00.

Beauty salon VitalBody
Tým profesionálů se postará o harmonizaci vašeho těla i duše. Sestaví program specielně pro vás, doporučí ideální ošetření, klasické i thaiské masáže, abyste se cítili jako znovuzrození.

Wellness zóna ClubWell
Lázeňská část Parku Holiday, oáza klidu a hamonie, je reprezentována wellness zónou ClubWell. Wellness víkend tak může naplnit příjemný pobyt ve vyhřívaném bazénu, Finské sauně nebo ve vířivce.

Gastronomie v Parku Holiday
Vynikající jídla, příjemné a stylové prostředí, jedinečná nabídka, špičková obsluha… To vše nabízí gastronomické zázemí Parku Holiday. Restaurace a bary po celém areálu jsou připraveny vám nabídnout jedinečné gurmánské zážitky a potěšit všechny vaše smysly…

Restaurant Tetu Brissy
Gastronomická nabídka restaurantu Tetu Brissy je symbolicky propojena s tématem vzduchoplavectví. Jméno dostala po slavném průkopníkovi francouzského vzduchoplavectví Pierru Tetu Brissym. Neváhejte a ponořte se do nabídky jídel a kvalitních vín na vlastních internetových stránkách restaurantu www.tetubrissy.cz . Kapacita je 76 míst + terasa 30.

SportBar
SportBar v samém srdci Parku Holiday nabízí komfortní a příjemné prostředí pro posezení při kávě Lamborghini a některém z vynikajících dezertů vlastní cukrářské výroby. Kapacita je 80 míst + terasa 32.

Bowling Bar
Bowling bar, který je součástí bowlingového centra, zajišťuje jednoduché občerstvení hráčů bowlingu. Kapacita je 40 míst.

Srub ležící v zahradě areálu, přímo u tenisových a volejbalových kurtů i hřiště na petanque je ideálním místem nejen pro firemní akci, ale i pro soukromou oslavu či svatební zahradní párty. Díky zastřešení lze pořádat BBQ, grilovat či opékat i za nepříznivého počasí.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 13. 9. 2021