Úvod > Kalendář akcí > Gastronomické akce > Jak chutná cestování
Jak chutná cestování
Gastronomické akce

Jak chutná cestování

Série cestovatelských přednášek.
Pojďte se myslí přenést do exotických krajin. Nechte se unést krásnými či zábavnými příběhy a fotografiemi z cest. Inspirujte se lidmi, kteří poznávají svět. Máte možnost seznámit se s ostatními cestovateli, vyměnit si zkušennosti, ptát se na věci, které vás zajímají, nebo jen poslouchat a dozvídat se o jiných zemích a kulturách. Kromě toho vždy s přednášejícím budeme připravovat menu podle místních receptur! Ochutnejte co jinde nedostanete.

Tentokrát (již tuto neděli 13.11.) se přeneseme do Vietnamu. Svá místa si můžete rezervovat na 702 161 801 nebo na emailu restaurace@cisarska-louka.cz

Provozovatel

Restaurace Cinda

Císařská louka - Restaurace Cinda
150 00 Praha 5
Tel.:
+420 702 161 801
Email:
restaurace@cisars...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.cisarska-louk...
GPS:
50,074280 14,404106
 
Region:
Praha
Město:
Praha 5
Tipy na výlet:
Praha 5 a okolí
 

Vstupné

Cena: zdarma

 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Kluziště Smíchov

Veřejné bruslení na náměstí 14. Října na Smíchově na rodinném kluzišti o rozměrech 15 x 20 metrů. Kluziště Smíchov je otevřeno denně v čase 09:00-21:00 hod. Kluziště je veřejnosti volně přístupné a je zdarma. Sezóna začíná 26.11.2022 a končí 23.2.2022.
Praha, Praha

AG Flek

Koncert v Univerzitě Tábor.
Tábor, Jihočeský kraj

Art Tábor 2022

Těšíme se na všechny vystavovatele a návštěvníky, opět v Univerzitě Tábor. V sobotu 3. prosince 2022 od 10:00 do 18:00 hodin.
Tábor, Jihočeský kraj

Božský Karel – vánoční koncert

Koncert o délce 70-80 minut je naplněn průřezem hitů Karla Gotta, Karla Svobody, Jiřího Štaidla a dalších mistrových autorů, a to od počátku jeho kariéry, až do jeho posledních koncertů.
Tábor, Jihočeský kraj

Aktivity v okolí

Letohrádek Portheimka na pražském Smíchově – letní sídlo K.I. Dientzenhofera

Letohrádek Portheimka postavil v roce 1728 Kilián Ignác Dientzenhofer pro svoji rodinu jako letní sídlo. V současnosti jsou v letohrádku využívány pro veřejnost především reprezentační místnosti v prvním patře.
Praha 5, Praha

Kostel sv. Václava na Smíchově

Chrám sv. Václava je postaven v čistém slohu starokřesťanské basiliky a je to jedna z nejvýznamnějších českých novorenesančních památek. Chrám má dvě věže vysoké 50 metrů. Vystavěn byla v letech 1881–1885.
Praha 5, Praha

Chléb a hry

Království značky Albi, svět deskových her, chytrých knížek a voňavého chleba.
Praha, Praha

Obchodní a nákupní středisko Nový Smíchov

Obchodní centrum Nový Smíchov je pětihvězdičkové nákupní centrum v Praze u stanice metra Anděl. Kromě obchodní a nákupní pasáže se tu nachází zábavní centrum, kde vás čeká multikino, dětský koutek či restaurace.
Praha 5, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Fortel Smíchov

Prostředí poskytující hostům příležitost pro setkávání s přáteli jak přes den, tak i během večera, pro sdílení zážitků, pro konzumaci netradičního pojetí moderní gastronomie a to jak v prezentaci, tak i v kombinaci chutí! V prostředí, které vás nadchne.
Praha 5, Praha

Café Savoy v Praze

Na břehu Vltavy, nedaleko Kampy a úpatí Petřína, najdete restauraci a kavárnu Café Savoy ze známého řetězce Ambiente. Vedle široké nabídky zákusků a snídaní zde dostanete i mnoho specialit převážne francouzské kuchyně. Počátky Café Savoy sahají do konce 19. století.
Praha 5, Praha

Sobotní rodinný brunch v restauraci Il Giardino Toscano

Sobotní brunch v restauraci Il Giardino Toscano hotelu NH Collection Prague bude zážitkem nejen pro dospělé, ale především pro děti.
Praha 5, Praha

Daily lunch menu – obchodní oběd v restauraci Costa Praga v NH Prague

Unikátní moderní Hotel NH Prague se skládá ze dvou oddělených budov spojených lanovkou a obklopených bohatou zelení. Hotel nabízí kromě ubytování služby restaurace a fitness centra.
Praha 5, Praha