!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Mistrovství světa motorových člunů v Jedovnicích
Mistrovství světa motorových člunů v Jedovnicích
">
3.10.
4.10.
+ Přidat foto
Sportovní akce

Mistrovství světa motorových člunů v Jedovnicích

Kdy 3. říjen 2020 9:304. říjen 2020 16:00
Přijďte se podívat na opravdové formule na vodě! Rychlost 200 kilomerů v hodině, neuvěřitelné souboje a čeští jezdci v boji o světové tituly. To je letošní HydroGP v Jedovnicích.
Desítky superrychlých člunů a přímý boj o titul mistrů světa ve čtyřech třídách. To je letošní ročník HydroGP v Jedovnicích. Závod s téměř padesátiletou tradicí je letos jediným podnikem celého šampionátu, všichni jezdci se proto utkají o tituly v přímém souboji.

Diváci mohou závod sledovat přímo z břehů rybníku Olšovec ze vzdálenosti sotva pár desítek metrů. Jedinečný zážitek plný stříkající vody, soubojů a řevu motorů umocňuje jedinečný systém čtyř krátkých závodů, které jsou rozděleny do celého víkendu. Díky tomu se diváci na HydroGP nikdy nenudí.

Dodržování protiepidemických opatření
V souladu s platnými nařízeními budou divácké zóny rozděleny do sektorů s vlastním přístupem a omezeným počtem návštěvníků. Prosíme, respektujte pokyny pořadatelů a dodržujte doporučené odstupy.
Použití roušky je doporučeno.

Opatření při nepřízni počasí
Vzhledem k předpokládanému silnému větru v sobotu 3.10. může být sobotní závodní program zkrácen nebo omezen. Při zkrácení programu o více jak 50 % času se platnost sobotních vstupenek prodlužuje i na neděli.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 1. 10. 2020
Singletrail Moravský kras

Singletrail Moravský kras

Jedovnice, Jižní Morava
Jedovnické rybníky

Jedovnické rybníky

Jedovnice, Jižní Morava
Propast Tumperek v Moravském krasu

Propast Tumperek v Moravském krasu

Rudice, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí