!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Hotel roku 2021 - soutěž Czech Hotel Awards
Hotel roku 2021 - soutěž Czech Hotel Awards
">
1.1.
18.4.
+ Přidat foto
Společenské akce

Hotel roku 2021 - soutěž Czech Hotel Awards

Kdy 1. leden 2021 – 18. duben 2021
Staňte se součástí Czech Hotel Awards a podpořte svým hlasem váš oblíbený hotel na cestě za titulem Hotel roku 2021!
Cestujete rádi? Objevili jste během Vašich cest hotel, který vás okouzlil, splnil nebo dokonce předčil vaše očekávání a již během prvního pobytu jste věděli, že se při další příležitosti opět vrátíte? Pak jste našli svůj oblíbený hotel! Nyní je vhodný čas svému oblíbenému hotelu poděkovat. Zapojte se do již desátého ročníku Czech Hotel Awards - Hotel roku 2021 a podpořte svým hlasem vašeho favorita.
 
Czech Hotel Awards - Hotel roku 2021 představuje prestižní udílení cen o nejoblíbenější hotel tohoto roku. Již deset let v řadě se nominované hotely z celé České republiky ucházejí o titul “Hotel roku”, a to v pěti soutěžních kategoriích - 3*, 4*, 5*, Wellness&Spa, Congress. Titul je udělován v každé kategorii napříč všemi kraji České republiky, v hlavním městě dokonce v každém z deseti obvodů. Udílení cen je založeno na hlasech veřejnosti.
 
Kromě regionálních vítězů jsou každoročně vyhlášeni také absolutní vítězové. Ty vybírá z regionálních vítězů odborná porota. Hlasování probíhá až do konce dne 18. dubna 2021. Výsledky budou vyhlášeny 17. května 2021.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 8. 2. 2021