A máme tu svátky jara, tak si je pojďme náležitě užít. Čeká na Vás pestrý velikonoční program.
Zveme vás k oslavě Velikonoc v
Zooparku od 17. do 21. dubna 2025, každý den od 9:00 do 18:00 hodin.
Připraven je pro vás pestrý program, který zaujme celou rodinu a přinese spoustu zábavy a tradičních velikonočních aktivit.
Každý den od 9:00 do 18:00 na vás čeká:
V pondělí bude hledačka do 16:00.
Velikonoční hledačka pro dětiKaždé dítě dostane u vstupu kartičku s vajíčkem. Jeho úkolem je vejce vybarvit správnými barvami. Barvy zjistí na velikonočních vejcích poschovávaných po zooparku po zodpovězení otázek. Dále na Vás čekají další zábavné úkoly.
Od 13:00 do 17:00 pak vajíčka odměňujeme:
– větší odměna za správně vybarvené vejce
– menší odměna za nesprávně vybarvené vejce
Odměnu zlatého vejce losujeme každý den v 17:00!
Od pátku do neděle od 14:00 do 17:00 hodin se můžete zúčastnit tradičního pletení pomlázek za symbolických 100 Kč.
O víkendu (19.–20. 4.):
– 11:00 – 17:00 Papoušci ze záchranné stanice Sunny Days (při pěkném počasí)
– 11:00 – 17:00 Malování na obličej (při pěkném počasí)
- 13:00 – 17:00 tématicky fotokoutek s fotobublinami
Další důvody pro návštěvu:
Tradiční velikonoční atmosféra: Užijte si sváteční atmosféru v krásném prostředí zooparku, kde se tradice snoubí s přírodou.
Rodinný program: Naše velikonoční aktivity jsou navrženy tak, aby bavily jak děti, tak dospělé. Je to skvělá příležitost pro rodinný výlet a společné zážitky.
Propojení s přírodou: Kromě velikonočních aktivit si můžete užít procházku po zooparku a pozorovat naše zvířata v jarní náladě.
Užijte si o Velikonocích 2025 pestrý program v Zooparku Zelčín. Hledačka pro děti, tradiční pomlázka a další zábava pro celou rodinu.
Akce se koná od 17. do 21. dubna 2025.
Zoopark je otevřen každý den od 9:00 do 18:00 hodin.
Pro děti je připravena velikonoční hledačka, kde dostanou úkol vybarvit vejce správnými barvami.
Návštěvníci dostanou větší odměnu za správně vybarvené vejce a menší odměnu za nesprávně vybarvené vejce.
V 17:00 každý den se losuje odměnu zlatého vejce.
Cena za účast v tradičním pletení pomlázek je 100 Kč.
Během víkendu se konají aktivity jako setkání s papoušky ze záchranné stanice, malování na obličej a fotokoutek s fotobublinami.
Návštěvníci si mohou užít procházku po zooparku a pozorování zvířat v jarní náladě.
Otázky i odpovědi jsou strojově generované a neprošly redakční úpravou.