Úvod > Kalendář akcí > Mezi ploty 2020 - online hudební a divadelní festival v Bohnicích
Mezi ploty 2020 - online hudební a divadelní festival v Bohnicích
"> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
30.5.
+ Přidat foto

Mezi ploty 2020 - online hudební a divadelní festival v Bohnicích

Kdy 30. květen 2020 Festivaly
Vítejte na 28. ročníku projektu Mezi ploty! Letos poprvé online!

Online akce zachová základní pilíře tradičního festivalu. Přinese jak skvělé kulturní zážitky tak nabídku odborné pomoci.

V rámci online verze festivalu Mezi ploty se návštěvníci v té či oné podobě setkají se všemi 160 kapelami a divadly, které měly letos přijet do Bohnic. Chybět nebudou ani diskuze s odborníky, na které jsou z festivalu zvyklí. Cílem bude poukázat na to, že slovo pomoc zvláště dnes nesmí být prázdné, ale musí se proměnit v realitu každodenního života, a že východisko ze současné situace existuje – skrývá se právě v hodnotách, jako jsou empatie, sounáležitost, podpora a úcta člověka k člověku, které festival Mezi ploty dlouhodobě propaguje.

Pokusíme se také originální formou upozornit na ty, kteří posouvají naše hranice, aby byl svět lepším místem k životu. Ukázat, že vizionáři, umělci či lékaři, kteří se kvůli svému nadšení, energii, kterou věnují druhým, mohou na první pohled zdát nenormální, nás nakonec posouvají dopředu.

Vystoupí Sto zvířat, Mňága a Žďorp, Jaroslav Uhlíř, Xindl X, Tomáš Klus, David Koller, Mucha, Bombarďák, David Koller, J.A.R. a další.

Celý popis
Naposledy změněno: 28. 4. 2020