Úvod > Kalendář akcí > Festival Malá inventura
Festival Malá inventura
">
21.2.
28.2.
+ Přidat foto

Festival Malá inventura

Kdy 21. únor 2018 20:00 - 28. únor 2018 22:00 Festivaly
Na konci února Praha opět ožije divadlem. Ale také kulturním networkingem, diskusemi, workshopy a v neposlední řadě i slavnostním udílením cen České divadelní DNA. Malá inventura začíná 21. 2. a po dobu osmi dnů zve všechny příznivce nového divadla hned na dvanáct festivalových míst. .

Festival nového divadla Malá inventura, který se koná na různých místech v Praze od 21. do 28. února, nabídne více než 20 divadelních projektů.

Letošní 16. ročníku festivalu nabízí také doprovodný program, diskusní večery i pětidílný autorský projekt Horizont 8 reagující na historické události z let končících osmičkou.

Festival odstartuje v pořadí už čtvrté předávání cen Česká divadelní DNA v holešovické La Fabrice. V rámci hlavního programu budou pak následovat například matadoři postdramatického divadla Handa Gote Research & Development s představením Die Rache ve Studiu ALTA či Navždy spolu vždy perfekcionistické Farmy v Jeskyni v DOXu.

Ve Werichově vile se zase v zářivé freakshow představí Roštěnky u Tiffanyho a MeetFactory uvede Počátek veškeré lásky a ukáže, jak jednoduše se může spokojený život mladé bohaté rodiny rozložil na prvočinitele. Malá inventura nabídne celkem 20 divadelních představení i bohatý doprovodný program.Návštěvníci festivalu se mohou mimo jiné těšit například i na projekt Horizont 8 – sondu do proměn společensko-historické situace v České republice i nejbližšího okolí, která otevírá „osmičkový“ rok.

Letos festival propojuje rekordní počet divadel a kulturních institucí s centrem v holešovickém Studiu ALTA.
 

Celý popis
Naposledy změněno: 8. 2. 2018

Ubytování a restaurace v okolí