Úvod > Kalendář akcí > Akce pro děti > Dětský den s Rádiem Junior
Akce pro děti

Dětský den s Rádiem Junior

Co si tak děti přejí ke svému svátku? My v Rádiu Junior s nimi nejraději slavíme zážitky a legrací. To nám jde nejlépe! Proto nejen pro ně chystáme den nabitý až k prasknutí! Kde? Na náměstí Míru ve Zlíně.
Na pódiu (a vedle něj na valníku) uvidíte a uslyšíte:

10.00 a 14.00
Rádio Junior na cestách
Zábavné představení plné legrace, písniček a hraní. Nahlédneme do zákulisí rozhlasového vysílání s moderátory Janou Rychterovou a Jirkou Kohoutem.

15.30
Start jízdy Černých koní
Podíváme se na sport trochu jinak – s moderátory Rádia Junior si bude povídat Petr Kutheil a zazpívá k tomu další z našich moderátorů Petr Ševčík.

16.30
Kašpárek na valníku
Vše završíme koncertem známé bejbypankové partičky, který nenechá nikoho v klidu.

Kromě toho chystáme rozhlasovou dílničku, možnost si vyzkoušet, jak těžká je jízda na handbiku nebo cesta překážkovou dráhou na invalidním vozíku. Na něco dobrého pozve kavárna Potmě, kde není vidět ani na špičku nosu a těšit se můžete i na další překvapení.

A snad dorazí i největší hvězda dne Ušoun Rušoun. Věříme, že setkání s Kašpárkem si nenechá ujít. Tak si tento báječný den nenechte ujít ani vy.

Festival Zlín 700

Akce na oslavu výročí se budou konat celý rok, začaly novoročním ohňostrojem a skončí vánočními trhy na závěr roku. Hlavní atrakcí bude třídenní multižánrový festival, který se uskuteční na konci června na více místech Zlína.
Zlín, Zlínský kraj

Expozice Transmisson Karla Zlína v galerii na zámku ve Zlíně

Galerie Václava Chada představí šedesát prací zlínského rodáka žijícího ve Francii, Karla Zlína. Expozice s názvem Transmission zahrnuje malby, sochy i reliéfy a potrvá až do 17. února 2023. Nabídne také dvě komentované prohlídky v doprovodu kurátorky, a to 8. prosince a 12. ledna.
Zlín, Zlínský kraj

Živý betlém ve Zlíně

Po dvouleté pauze srdečně zveme na 11. ročník Živého Betléma, který se uskuteční v pondělí 26. prosince v 16 hodin na náměstí Míru ve Zlíně.
Zlín, Zlínský kraj

Splyňte si svoje přání

Před Vánoci myslíme všichni na to, co bychom chtěli. Zimní slunovrat ale odedávna symbolizuje i potřebu uzavřít vše staré a udělat si v sobě i ve světě kolem sebe pořádek. Čisto pro to, co přijde v novém roce. Než se nám na Vánoce splní všechna přání, pojďme se zbavit toho, co nás tento rok pálilo.
Zlín, Zlínský kraj

Sdílená kola Nextbike ve Zlíně

Půjčte si sdílené kolo a pak ho vraťte do určeného stojanu. Vše jednoduše a rychle přes naší appku nebo zákaznickou linku. Firma Nextbike nabízí ve Zlíně 120 mechanických 8 rychlostních kol a 25 elektrických sdílených kol na 80 oficiálních stanicích.
Zlín, Zlínský kraj

Zlínská radnice

Nejstarší zmínka o zlínské radnici stojící na dnešním náměstí Míru pochází z roku 1569. V roce 1586 byla nově vystavěna v renesanční podobě a částečně sloužila i jako zájezdní hostinec. V srpnu roku 1921 renesanční radnice vyhořela, přitom jen rok předtím byla vypsána soutěž na novou stavbu.
Zlín, Zlínský kraj

Zóna Zlín – komentované procházky po architektuře

Od června do září se každou středu a sobotu konají procházky po architektuře za doprovodu zasvěcených milovníků zlínské architektury. Ti vám kromě architektonicky cenných staveb představí i tzv. funkční zóny, podle nichž byl plánován moderní urbanismus Zlína.
Zlín, Zlínský kraj

Swajpni se do Zlína

Přestože zlínská historie sahá až do 14. století, dá se o něm říct, že je to mladé město. Moderní urbanismus a architektura, nové gastronomické koncepty, motorsport i kultura, film, design a umění sem každoročně přiláká desítky tisíc turistů z Česka i zahraničí. Letos i mladé cestovatele.
Zlín, Zlínský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Kozlovna Celnice

Restaurace Kozlovna Celnice – originální hospoda Kozlovna Celnice sneopakovatelnou atmosférou, Kvalitní tankové pivo a chutná kuchyně s denním menu ve Zlíně.
Zlín, Zlínský kraj

TamTam restaurant – delikatesy zvučných jmen

Moderní restaurace v centru Zlína s výtečnou kuchyní a výhledem na náměstí. Ochutnejte u nás českou klasiku: Svíčkovou na smetaně s houskovým knedlíkem a divokými brusinkami nebo dozlatova upečená kachní stehna.
Zlín, Zlínský kraj

Potrefená Husa Zlín

Potrefená Husa je značková hospoda Pivovaru Staropramen.
Zlín, Zlínský kraj

Mercii Caffè – valašská kavárna

Kavárna v srdci Zlína s baťovskou architekturou, kterou doplňují prvky slovácka a valašska.
Zlín, Zlínský kraj