!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Den otevřených dveří se záchranáři - zrušeno
Společenské akce

Den otevřených dveří se záchranáři - zrušeno

Kdy 26. září 2020 10:00 - 17:00
Z důvodu zhoršující se epidemiologické situace rozhodla Bezpečnostní rada kraje o zrušení akce. Děkujeme za pochopení a těšíme se s vámi v příštím roce na viděnou.
V průběhu celého dne bude uvnitř střediska probíhat několik ukázek první pomoci, záchrany pacienta a ukázky vozů ZZS a IZS. Budete si moci prohlédnout simulátor vrtulníku, vyzkoušet oblek biohazard týmu a abyste o nic nepřišli, budou ukázky z jednotlivých stanovišť promítány na TV přímo v dané místnosti i v přednáškovém sále.

Kromě toho představí svou činnost a ukázky i ostatní složky IZS  - Policie ČR a Hasičský záchranný sbor Kraje Vysočina. Můžete si zkusit práci dopravního policisty, simulační brýle nebo vidět ukázku s policejním psovodem.

A na co dalšího se můžete těšit? Po celý den se budete moci zapojit do aktivit a soutěží o drobné ceny. Děti mohou dovádět v rámci animačních programů s Milanem Řezníčkem a k dispozici bude také malování na obličej nebo fotokoutek.

Akce je zdarma!

Na prohlídky Vzdělávacího a výcvikového střediska Zdravotnické záchranné služby Kraje Vysočina není nutná předchozí registrace!
 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 22. 9. 2020

Ubytování a restaurace v okolí