Úvod > Kalendář akcí > Sportovní akce > Den zdraví v Bohumíně
Sportovní akce

Den zdraví v Bohumíně

Po roční pauze se do Bohumína vrací Den zdraví. Letošní ročník se uskuteční v pátek 1. října ve foyer kamenného kina K3. Akce tradičně nabízí bohatou nabídku preventivních vyšetření a konzultací.

Zájemci si letos mohou v Bohumíně nechat vyšetřit zrak, změřit tlak, hodnoty cukru v krvi, BMI, cévní věk nebo hydrataci pokožky. Ke stálému balíčku bezplatných zdravotnických procedur přidávají organizátoři akce každoročně nějakou novinku.

Odborníci budou dorazivší nejen vyšetřovat, ale také jim radit, jak správně pečovat o své zdraví a předcházet zdravotním komplikacím. Lidé dostanou příležitost si ve vestibulu kina také nakoupit, prodejním sortimentem budou hlavně vitamíny a doplňky stravy.

Měření a konzultace pro zájemce zajistí zástupci Bohumínské městské nemocnice, očního oddělení Nemocnice Agel Ostrava-Vítkovice a RBP zdravotní pojišťovny. Společnost Medesa care se k bohumínskému Dni zdraví připojí ukázkou zdravotních potřeb.

Pro vstup na akci je nutné prokázat se bezinfekčností. Páteční akce začíná v 9 hodin, konec je naplánován na 16 hodinu.
 

Provozovatel

Město Bohumín

Masarykova 158
735 81 Bohumín
GPS:
49,903854 18,357324
 
 

Časová náročnost

1,5 hodiny

 
 

Ježíškova pošta v Bohumíně

Dopisy Ježíškovi se svými vzkazy malí Bohumíňáci mohou i letos posílat...
Bohumín, Moravskoslezský kraj

Rakovnická hra Vánoční

Svatováclavský hudební festival na Dole Michal.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Vánoce na Dole Michal

Srdečně Vás zveme na vánoční prohlídky na Dole Michal, které budou probíhat od 3. 12. 2022 do 18. 12. 2022 vždy o víkendu v 11 a 15 hod.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Komentované prohlídky skleníků v Zoo Ostrava

Komentované prohlídky skleníků v Zoo Ostrava prodlouženy až do Vánoc! Ve skleníkovém areálu rostou tropické a subtropické rostliny, které se využívají k dekoraci a údržbě zoologických expozic v areálu zoo. Také je zde pěstována kolekce ovoce a zeleniny tropického a subtropického pásma.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Sportovní hala v Bohumíně

Bohumínská hala nabízí sportovcům nově čtyři hřiště – tenisový kurt, dvě sportoviště pro sálové sporty a také sportovní sál pro badminton, zumbu či aerobik.
Bohumín, Moravskoslezský kraj

Aquacentrum Bohumín

Koupání, uvolnění těla i mysli ve sportovním centru Bospor, které nabízí relaxaci a aktivity pro volný čas.
Bohumín, Moravskoslezský kraj

Mauglího stezka v Bohumíně

Unikátní lanovou atrakci pro všechny generace – Mauglího stezku najdete v centru Bohumína. Lanový unikát vyrostl ve zdejším Hobbyparku u aquacentra a adventure golfu.
Bohumín, Moravskoslezský kraj

Mauglího ranč – farma s domácími zvířaty v Bohumíně

Mauglího ranč se nachází v centru města, v parku Petra Bezruče, v areálu pro děti Hobbyparku. Děti se zde mohou potěšit s domácími zvířaty, jako jsou kačeny a slepice, kamerunské kozy i ovečky.
Bohumín, Moravskoslezský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Penzion ve věži v Bohumíně

Do nejvyššího patra bývalého vodojemu v Bohumíně se vrací život. Penzion má 12 dvoulůžkových pokojů a 1 jednolůžkový pokoj.
Bohumín, Moravskoslezský kraj

Restaurace a kavárna na náměstí T.G.M. v Bohumíně

Restaurace je specifická v tom, že je zároveň školní jídelnou i učňovským střediskem.
Bohumín, Moravskoslezský kraj

Minipivovar Skřečoňský žabák v Bohumíně

Majitelé pivovaru začínali jako homebrewing – domácí vařiči, a když jim začaly být hrnce malé, rozhodli jsme se postavit minipivovar. V listopadu 2011 začali vařit vlastní pivo.
Bohumín, Moravskoslezský kraj

Farma Bezdínek – návštěvnické centrum s ukázkovým skleníkem

Moderní Návštěvnické centrum představuje atraktivní formou naše poslání – nabídnout českému zákazníkovi lokálně pěstovanou, čerstvou a zdravou zeleninu 12 měsíců v roce.
Dolní Lutyně, Moravskoslezský kraj