Úvod > Aktuality > Bohumínské aquacentrum slaví desáté narozeniny
Bohumínské aquacentrum slaví desáté narozeniny
"> Bohumínské aquacentrum slaví desáté narozeniny "> V saunovém svete se nachází hned šestice saun "> Aquacentrum v Bohumíme je soucástí sportovne-rekreacního areálu za parkem Petra Bezruce
Lázně a wellness

Bohumínské aquacentrum slaví desáté narozeniny

  • Vydáno13. ledna 2015
Bohumínské aquacentrum Bospor oslaví ve středu 14. ledna deset let od svého otevření. První návštěvník prošel jeho turniketem 14. ledna 2005. Ke svému výročí naděluje bohumínský vodní stánek svým příznivcům hromadný dárek. Ve středu 14. ledna bude mít každý 10. návštěvník vstup do aquacentra zdarma.
Bohumín aquacentrumVodní svět bohumínského aquacentra disponuje 25 metrů dlouhým plaveckým bazénem s pěti drahami a teplotou vody 28 stupňů. Relaxační bazén nabízí 45 metrů dlouhý tobogán, masážní lavice a trysky, malý vodopád a třicetistupňovou teplotu vody. Kromě toho z něj je možné proplout do venkovního vyhřívaného bazénu se stejnou teplotou vody. Návštěvníkům je k dispozici také whirlpoolka s teplotou 33 stupňů, dětské brouzdaliště i vodní bar.

V saunovém světě se nachází hned šestice saun – tři suché, jedna z nich přitom nabízí netradiční saunování v obrovském sudu postaveném naležato, dvě infrasauny a jedna parní sauna. Nově návštěvníci saunového světa mohou využít i venkovní whirlpool s teplotou vody 35 stupňů a ochlazovací bazének.

whirlpool BohumínPro veřejnost je otevřeno od pondělí do čtvrtka od 6 do 7:45 hodin a od 12 do 21 hodin. V pátky pak od 12 do 21 hodin. O víkendu se dveře návštěvníkům otevírají od 8 do 21 hodin. Sauny jsou přes týden otevřeny od 12 do 21 hodin, o víkendech a svátcích od 8 do 21 hodin.

Aquacentrum v Bohumímě je součástí sportovně-rekreačního areálu za parkem Petra Bezruče. Ten kromě aquacentra disponuje moderní sportovní halou, zimním stadionem, fotbalovými hřišti, areálem adventure golfu a atraktivním Hobbyparkem pro děti s nejrůznějšími atrakcemi, dopravním hřištěm, letním kinem a především lanovou Mauglího stezkou pro všechny generace. Vedle ní nechybí ani fitness pod širým nebem pro dospělé.
Adventure golf v Bohumíně

Adventure golf v Bohumíně

Užijte si zábavu na Bohumínském adventure golfu, který má 18 drah s různými terénními nerovnostmi, vodní pastí nebo písečnými bunkry. Dominantou hřiště tvoří vodopád s potůčkem a dvěma jezírky.

Aquacentrum Bohumín

Aquacentrum Bohumín

Koupání, uvolnění těla i mysli ve sportovním centru Bospor, které nabízí relaxaci a aktivity pro volný čas.

Zimní stadion Bohumín

Zimní stadion Bohumín

Zimní stadion se nachází ve sportovním areálu Bospor v Bohumíně, nabízí mimo jiné také veřejné bruslení.

Mauglího stezka v Bohumíně

Mauglího stezka v Bohumíně

Unikátní lanovou atrakci pro všechny generace – Mauglího stezku najdete v centru Bohumína. Lanový unikát vyrostl ve zdejším Hobbyparku u aquacentra a adventure golfu.

Sportovní hala v Bohumíně

Sportovní hala v Bohumíně

Bohumínská hala nabízí sportovcům nově čtyři hřiště – tenisový kurt, dvě sportoviště pro sálové sporty a také sportovní sál pro badminton, zumbu či aerobik.