Úvod > Kalendář akcí > Český šampionát asana jógy

Český šampionát asana jógy

Kdy 29. duben 2012 11:00 - 18:00 Sportovní akce
Poslední dubnová neděle bude v Centru Chodov patřit józe. Propagovat ji sem přijedou ti nejpovolanější – čtyřnásobná šampionka Indie a manželka zakladatele Bikram Yogy Rajashree Choudhury a světový šampion Asana Yogy Joseph Encinia z USA, kterému právě Bikram Yoga změnila celý život.
Návštěvníci centra dále uvidí mnoho zajímavých rozhovorů s dalšími hosty, například s Ivanou Jirešovou, a vystoupí zde také Markéta Konvičková nebo taneční skupina IF Leony Qaši Kvasnicové. Celodenní bohatý program završí samotný český Yoga Asana Šampionát 2012, který se poprvé uskuteční přímo před zraky veřejnosti. Krásným důkazem, že Bikram Yoga opravdu funguje, je například Joseph Encinia, který v neděli 29. dubna zavítá v rámci osvětové akce do Centra Chodov. Zákazníkům ukáže, jak se jednotlivé polohy cvičí, a možná se s nimi podělí i o svůj životní příběh. Od útlého dětství trpěl artritidou, nadváhou a dokonce dostal jako dítě infarkt. Jeho fyzický i psychický stav změnila právě Bikram Yoga, ve které roku 2011 dokonce získal titul světového šampiona.

Český Yoga Asana Šampionát 2012 se tento rok poprvé přesune z Betlémské kaple, a to do prostor Centra Chodov, aby se dostal mezi širokou veřejnost. Letošní předsedkyně poroty Rajashree Choudhury z Indie má totiž jasné poslání. Chce se pokusit kvalifikovat jógu jako sportovní olympijskou disciplínu.

Zákazníci Centra Chodov budou mít 29. dubna jedinečnou možnost dozvědět se více o Bikram Yoze, která se těší velké popularitě na celém světě. Program bude zahájen 11 hodin a jeho součástí bude několik rozhovorů s lidmi, kteří se tomuto sportu věnují, doprovodná vystoupení i praktické ukázky poloh předvedené světovým šampionem Josephem Enciniou. Tato událost nabitá pozitivní energií vyvrcholí v 18 hodin českým šampionátem pro rok 2012. Po castinzích prestižní modelingové soutěže Schwarzkopf Elite Model Look jde o další atraktivní akci, které svým zákazníkům Centrum Chodov přináší, aby zde našli jak širokou paletu obchodů a služeb, tak i zajímavý doprovodný program.
 
Celý popis
Naposledy změněno: 20. 4. 2012