!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Art District Vyšehrad
Art District Vyšehrad
">
15.2.
30.4.
+ Přidat foto
Výstavy

Art District Vyšehrad

Kdy 15. únor 2021 – 30. duben 2021
Letošní rok je turbulentní pro většinu odvětví, proto se pořadatelé Czech Design Week rozhodli umístit do tří koma modulů na Vyšehradě vybraný český design a podpořit tak mladé začínající umělce a značky v nelehké době, kdy jsou obchody a galerie uzavřené.
Seznámíte se zde s lokálními tvůrci, talenty oboru a jejich tvorbou přímo na čerstvém vzduchu, off-line a přesto bezpečně.

Při procházce směrem k Vyšehradu od stejnojmenné stanice metra se nezapomeňte na chvíli zastavit u prosklených buněk při promenádě před KCP. Ve venkovní galerii na vás čeká několik skleněných děl z ateliéru skla Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze, ale také móda, hračky od Tititi, dřevěné stoly od Jakuba Březiny a nábytek od značky Triant Nábytek.

Vystavující:
@Anna Jožová, František Jungvirt, Dominika Petrtýlová, Vlastimil Šenkýř, Tereza Talichová (Tititi), Jakub Březina, Barbora Kotěšovcová, Otakar Šenkýř, Petra Žižlavská, Lukáš Kuba, Triant, ASUS
Zobrazit více
Naposledy změněno: 15. 2. 2021