Úvod > Kalendář akcí > Mezinárodní noc saunových ceremoniálů v Aqualand Moravia

Mezinárodní noc saunových ceremoniálů v Aqualand Moravia

Kdy 20. říjen 2018 20:30 - 21. říjen 2018 1:30 Sportovní akce
Unikátní zážitek v podobě Mezinárodní noci saunových ceremoniálů nabídne svým návštěvníkům Aqualand Moravia. Své umění zde totiž již 20. října předvedou saunoví mistři z tuzemska, Slovenska i Rakouska. Milovníci saunování si tak užijí noc plnou saunových rituálů pod vedením těch nejlepších z oboru.
Noc saunových ceremoniálů umožňuje fanouškům saunování a wellness zažít oblíbené ceremoniály ve zcela novém rozměru. Už to, že akce začíná ve večerních hodinách, je pro návštěvníky něco nezvyklého. Program je totiž zahájen prvním ceremoniálem ve 21:30 a pokračuje až do jedné hodiny ranní. Ceremoniály budou probíhat jak ve finské sauně, tak i formou peelingů v parní aroma sauně a v solné parní lázni.

Kromě zkušených saunových mistrů Aqualandu budou své dovednosti prezentovat saunéři z velkých aquaparků ze Slovenska i Rakouska. Aqualand Moravia přivítá saunéry z Bešeňové a AquaCity Poprad, ale i z rakouského Therme Laa an der Thaya.

Počet vstupenek na událost je omezen tak, aby si všichni zájemci přišli během ceremoniálů na své. Součástí každé vstupenky je navíc welcome drink a ovocné občerstvení. Kromě speciálních ceremoniálů pak mají všichni hosté možnost využít i další prostory wellness centra Forum Romanum s 24 saunami a procedurami včetně střešní vířivky Palava Pool.
Celý popis
Naposledy změněno: 12. 10. 2018
26.10.
28.10.
Výlov rybníka Vrkoče

Výlov rybníka Vrkoče

Ivaň, Jižní Morava
7.12.
13. Drnholecký jarmark

13. Drnholecký jarmark

Drnholec, Jižní Morava
27.12.
Košt mladých vín v Drnholci

Košt mladých vín v Drnholci

Drnholec, Jižní Morava
18.10.
Slavnostní křest CD

Slavnostní křest CD

Dolní Dunajovice, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí