Úvod > Aktuality > Na vyhlášení hudebních cen Žebřík v Plzni zahraje Tomáš Klus, Mydy Rabycad i Divokej Bill

Na vyhlášení hudebních cen Žebřík v Plzni zahraje Tomáš Klus, Mydy Rabycad i Divokej Bill

Vydáno 7. března 2019 Kultura
Hudební ceny Žebřík slaví letos již sedmadvacáté narozeniny a finálového předávání se dočkáme v pátek 8. března v kreativní zóně DEPO2015 v Plzni. V každé kategorii postoupilo do užšího výběru pět nominovaných. Šestihodinovou show moderují Jakub Kohák a Iva Pazderková. Na pódiu vystoupí Tomáš Klus, Divokej Bill, Mydy Rabycad, Gaia Mesiah, Vladimír Mišík a mnozí další.
Hudební ceny ŽebříkPřijďte v pátek 8. března do DEPO2015, užijte si večer plný hudby a buďte u vyhlašování vítězů hudebních cen Žebřík. Slavnostní vyhlášení, které se uskuteční v pátek 9. března v 19 hodin, budou moderovat Jakub Kohák a Iva Pazderková. Během večera zahrají Tomáš Klus, Divokej Bill, Mydy Rabycad, Gaia Mesiah, Vladimír Mišík a další. Chybět nebude ani DJ stage, na kterou naváže after party s hvězdami Žebříku.

Objevem mohou být Czech It, Eliška Rusková, Emma Drobná, Mikolas Josef nebo The Silver Spoons. O titul Akce roku se utkají EvoLucie tour, Hrady CZ, Marpo & Troublegang díky loňské show v O2 Areně, Masters Of Rock a Spolu tour Tomáše Kluse.

Hlasování v 1. kole proběhlo od 1. do 31. ledna a vzešlo z něj pět nominovaných v každé z deseti kategorií. Druhé kolo, ve kterém lidé hlasovali od 1. do 28. února, určilo pořadí na 1., 2. a 3. místě, a tedy držitele cen. V každé kategorii postoupilo do užšího výběru pět nominovaných.
Depo2015 - plzeňská kreativní zóna

Depo2015 - plzeňská kreativní zóna

Plzeňská kreativní zóna, kde spojujeme inovativní myšlení, nové i tradiční technologie, kreativního ducha a lásku ke kultuře. DEPO2015 vzniklo v roce 2015, když byla Plzeň Evropským hlavním městem kultury.

Další aktuality

5.6.
2019
Muzeum Patton Memorial Pilsen láká na novou expozici

Muzeum Patton Memorial Pilsen láká na novou expozici

Plzeňsko a Český les | Kultura
29.5.
2019
Metalové kapely míří do Plzně

Metalové kapely míří do Plzně

Plzeňsko a Český les | Kultura