Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Botel Vodník - výhled na Prahu z lodi na Vltavě

Botel Vodník - výhled na Prahu z lodi na Vltavě

Letní sporty
Nádherný výhled na okolí Vltavy, staré Prahy, Kampy, Čertovky, také možnost výletu až k Slapské přehradě - to vše z našich lodí, které půjčujeme široké veřejnosti. Karlův most, Vyšehrad, Žluté lázně, Pražský hrad, Občanská plovárna, ZOO, Žofín... atd.
Botel Vodník má vlastní výletní lodičky s motorem, pro romantické prohlídky Prahy z řeky Vltavy - 5metrová loď s motorem 20 ps pro 6 osob. Možnost i menších lodiček s motorem 5 ps pro 3 osoby. Romantický výlet pro rodinu s dětmi i ostatní. Pro řízení loďky není třeba žádné zvláštní oprávnění, postačí věk 18 let. 

Další možnost je nádherný výhled z naší terasy na zátoku a Vyšehrad, s výbornou kuchyni lodní restaurace na naší lodi Botel Vodník za velmi příznivé ceny.

Botel Vodník,to je pražská hotelová loď poskytující své služby od roku 1991 nabízí svým zákazníkům ubytovaní a příjemné posezení v naší restauraci nebo na naší terase s překrásným výhledem do zátoky u Císařské louky a na proslulou citadelu Vyšehrad. Dvacet devět moderně zařízených pokojů nabízí svým hostům pokoje s klimatizací a sociálním zařízením, telefonem a možností využít bezdrátového připojení k internetu, a to i na terase hotelu. Můžete využít solária, lukostřelbu nebo paintball. Kapacita botelu je 85 lůžek. Botel Vodník má vlastní parkoviště.
Celý popis
Naposledy změněno: 5. 6. 2019
5.6.
25.9.
Letní kino MeetFactory 2019

Letní kino MeetFactory 2019

Praha 5, Praha
8.6.
29.6.
Letní kino ve Žlutých lázních

Letní kino ve Žlutých lázních

Praha 4, Praha
6.6.
30.9.
Sculpture line - sochařský festival

Sculpture line - sochařský festival

Praha 4, Praha
27.4.
28.9.
Nahoru na horu aneb Koruna Česká

Nahoru na horu aneb Koruna Česká

Praha 4, Praha

Ubytování a restaurace v okolí