Úvod > Aktivity & akce > Akce > Prague Floorball Cup 2018

Prague Floorball Cup 2018

Kdy 5. leden 2018 - 7. leden 2018 Sportovní akce
Prahu ve dnech 5. – 7. ledna 2018 navštíví více než 100 týmů ze všech koutů České republiky i ze zahraničí. Turnaj se tedy oproti loňskému prvnímu ročníku značně rozrostl. Navýšen byl i počet hal, ve kterých se turnaj odehraje. První lednový víkend bude v Praze zkrátka zasvěcen florbalu!
Organizátoři letos přichystali velkou novinku, tou je PFCmini – turnaj nejmenších sportovců v malém florbalu 3+1, který se bude odehrávat ve Sportovním centru Univerzity Karlovy v Hostivaři. Areál nabízí zázemí pro doprovodné aktivity, takže si děti i mezi zápasy rozhodně přijdou na své.
 
Účastníci turnaje se mohou, stejně tak jako loni, těšit na bohatý doprovodný program. K osvědčeným loňským pozápasovým aktivitám letos přibude několik novinek. K odreagování budou moct hráči využít například únikovou hru Lost Rooms nebo si zaskákat na obřích trampolínách v Jump Parku.
 
Prague Floorball Cup 2018 slibuje opravdu nabitý program plný sportu i zábavy.

Prague Floorball Cup
je mezinárodní mládežnický turnaj, který spojuje moderní sport s historickými krásami Prahy. Zápasy, které se budou hrát v osmi halách, jsou určeny pro kluky i holky. Jedná se o druhý turnaj v České republice, který má mezinárodní charakter. Cílem je nejen srovnání týmů z mnoha evropských zemí (Švédsko, Švýcarsko, Polsko, Německo, …), ale i vzájemná výměna zkušeností a hlavně navázání nových přátelství. Vítěz si domů odnese velký pohár (The Cup), který byl vyroben na zakázku.

Nejen diváci, ale především soutěžící jistě ocení další sportovní vyžití v blízkosti turnajových hal. Vedle Jedenáctky se nachází bazén Aqua Sport Club a jen pár minut chůze od finálové haly Podvinný Mlýn je Lazerfun Centrum Praha, kde je možné zahrát si populární laser game ve dvou stylových arénách – v aztécké a v labyrintu.

Finálový den se uskuteční na Podvinném Mlýně a stejně tomu bude i letos. Které týmy pozvednou nad hlavu unikátní trofej se dozvíme v neděli 7. ledna 2018.
Celý popis
Naposledy změněno: 20. 12. 2017
5.10.
16.12.
Šlechta v boji za českou státnost

Šlechta v boji za českou státnost

Praha 4, Praha
27.9.
31.3.
SaunaFest 2019 v Aquapalace Praha

SaunaFest 2019 v Aquapalace Praha

Čestlice, Střední Čechy

Ubytování a restaurace v okolí