Úvod > Výlety > Výlety pro děti

Výlety Celá ČR

Máte doma malého neposedu a přemýšlíte, jak ho zabavit o víkendu nebo o prázdninách? Pak vám přijdou vhod Výlety pro děti a naše tipy, kde strávit rodinou dovolenou. Vybíráme pro vás prověřená místa, kde se pohodlně ubytujete a dobře najíte v prostředí přátelském pro děti. Vaše ratolesti ocení aktivní zábavu na dětských hřištích, v lanových centrech nebo aquparcích. Ty starší můžete vzít na exkurzi za pozáním do muzií či galerií nebo za kulturními zážitky na koncert nebo do divadla. Vyberte si z nabitého seznamu zajímavých míst, který pro vás neustále rozšiřujeme a doplňujeme.

Zábavný výlet pro děti: se zbojníkem Ondrášem za bludnými balvany, zázračnou vodou a medovými dobrotami

Na řadě míst Beskyd narazíte na stopy slavného beskydského zbojníka Ondráše. S Kudy z nudy se vypravte na zámek ve Frýdku-Místku, kde prý Ondráš kdysi schoval zbojnický poklad. Cesta vás dovede také do nejvoňavějšího místa široko daleko, na rozhlednu a kolem přehrady do aquaparku.
Výlety pro děti
s dětmi na Valašsko, Moravskoslezský kraj

Zábavný výlet pro děti: za medvědy, co se potkali u Kolína

Znáte dva medvídky z animovaného filmu Pojďte pane, budeme si hrát? Podle filmového příběhu se potkali u Kolína, vy je najdete v lesoparku Borky na Zálabí: dřevění medvědi hlídají vstup do parku u Křičkovy ulice, o kousek dál najdete reliéf s oběma hrdiny. Vydejte se sem na výlet s Kudy z nudy!
Výlety pro děti
za medvědy, co se potkali u Kolína, Středočeský kraj

Dovolená s dětmi – Praha – 5denní program

Praha je považovaná za jedno z nejkrásnějších měst na světě. Přezdívá se jí srdce Evropy, matka měst, zlaté a stověžaté město (i když popravdě těch věží je mnohonásobně víc) a dospělým i dětem nabízí nespočet atrakcí. Řadu z nich navštívíme společně, na další určitě narazíte cestou.
Výlety pro děti
Praha pro rodiny s dětmi, Praha

Zábavný výlet pro děti: lanovkou za kometami na Kleť a do Brlohu

Odkud je nejkrásnější výhled na jižní Čechy? My na Kudy z nudy hlasujeme pro Kleť! Nejvyšší hora Blanského lesa je viditelná už z dálky, na vrcholu navíc stojí nejstarší kamenná rozhledna u nás a také legendární hvězdárna. O zpestření výletu se postará lanovka a také návštěva pravého Brlohu – ostatně nechte se překvapit!
Výlety pro děti
zábavný výlet s dětmi na Kleť, Jihočeský kraj

Zábavný výlet pro děti: s předškoláky na Šumavu k jezerům, vodopádům a na rozhlednu

Užíváte si volno na Šumavě a přemýšlíte, kde se dá po kopcích jezdit s kočárkem? Máme pro vás nejlepší tipy pro výlety s dětmi, kam můžete vzít hlavě ty nejmenší. Tentokrát jsme totiž na Kudy z nudy mysleli hlavně na ně, na miminka, batolata a předškoláky od dvou do šesti let.
Výlety pro děti
na Šumavu s dětmi, Plzeňský kraj

Zábavný výlet pro děti: z Kopřivnice do Štramberka

Je celkem jedno, jestli vyrážíte na druhý konec světa, nebo plánujete víkend za humny. Jede-li celá rodina, narazíte na neshody: tátu nebaví památky, maminka nemá náladu na motokros a děti se, přiznejme si to, stejně nejvíc těší na stánky s občerstvením. Dobrá zpráva je, že existují místa, kde se takovým sporům vyhnete!
Výlety pro děti
pěší procházka ve Štramberku, Moravskoslezský kraj