Úvod > Aktuality > Zaplavte si v novém Aquacentru Šutka
Radost v bazénu
"> Radost v bazénu "> Divoká reka na Šutce "> Whirlpool na Šutce
Lázně a wellness

Zaplavte si v novém Aquacentru Šutka

  • Vydáno16. ledna 2013
V Praze 8 Tróji se otevřel nový plavecký areál Šutka, ve kterém najdete, po Podolí, druhý krytý padesátimetrový bazén v hlavním městě. Kromě bazénu mají budou návštěvníci k dispozici aquapark se skluzavkami a a tobogány i saunou. V areálu je rovněž dětský bazén s vlastním vstupem a šatnami.
Plavecký bazén na Šutce se začal stavět již v roce 1987, ale stavba byla několikrát pozastavena. K jejímu dokončení došlo tedy až v roce 2013, slavností otevření se uskuteční již zítra, ve čtvrtek 17. ledna ve 14 hodin za účasti hendikepovaných sportovců, londýnských olympioniků, dětí z dětských domovů a představitelů magistrátu.

Kromě padesátimetrového plaveckého bazénu, který by mohl být využíván pro plavecké soutěže mají návštěvníci k dispozici aquapark se skluzavkami a tobogány i saunu. V areálu je rovněž dětský bazén s vlastním vstupem a šatnami. Areál Šutka se nachází v  Čimické ulici a je otevřen každý všední den od 6:00 do 22:00 hodin, o víkendu pak od 10:00 do 22:00 hodin, aquapark ve všední dny od 14:00 do 22:00 hodin a o víkendu od 10:00 do 22:00 hodin.

Výše vstupného je stanovena pro dospělé 125 Kč, senioři, studenti do 26 let a lidé tělesně postižení (TP) 95 Kč, děti do 15 let 80 Kč, rodiny s dětmi uplatňují slevu 25 procent. Při zakoupení permanentky zaplatí dospělí 90 Kč za hodinu a děti, studenti, senioři a lidé TP 60 Kč za hodinu.

Kapacita areálu je asi pět stovek návštěvníků, z toho asi dvě stovky mohou být v bazénech. Pro návštěvníky je připraveno i 270 parkovacích míst.
Aquacentrum Šutka

Aquacentrum Šutka

Aquapark Aquacentra Šutka nabízí mnoho atrakcí, zábavy a jiných lákadel, které si zamilujete! V aquaparku naleznete 2 velké tobogány, 3 skluzavky, divokou řeku, dětské brouzdaliště pro nejmenší, relaxační bazén a vířivku nabízející příjemný relax.