!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Aktuality > Zoo Praha zve na advent online
Zoo Praha zve na advent online
"> "> "> ">
Příroda

Zoo Praha zve na advent online

Vydáno 1. prosince 2020
Aktuální situace nedovoluje pražské zoologické zahradě pozvat návštěvníky na každoroční rozsvícení vánočního stromu a předání cen Richard. Zoo Praha tedy zprostředkuje tento zážitek svým příznivcům alespoň online formou. V úterý 1. prosince 2020 bude možné vše sledovat prostřednictvím živého přenosu přímo z areálu. Zoo Praha si navíc pro návštěvníky připravila také speciální adventní video kalendář. Tento kalendář i odkaz na online přenos najdete na webových stránkách Zoo Praha a na sociálních sítích. Živý přenos začne přesně v 17:00 hodin.
zoo praha advent onlineZoo Praha chce být stále v co nejužším kontaktu se svými návštěvníky a příznivci. Proto se zde rozhodli advent zahájit tak, aby mu milovníci zoo mohli být alespoň zprostředkovaně přítomni. Díky online přenostu uvidí 1. 12. 2020 v 17:00 hodin rozsvěcení vánočního stromu a předávání ocenění, Richardů, v teple svého domova.

Na diváky čeká opravdu bohatý program. Mohou se těšit na vánočně laděné rozhovory s kurátory chovů i s několika chovateli, kteří prozradí, jak probíhají Vánoce u zvířat i u nich doma. Osobně se letošního předávání zúčastní držitelé ocenění Richard a také náměstek primátora hlavního města Prahy Petr Hlubuček. zoo prahaSoučástí přenosu bude také soutěž o ceny ze Zoo Praha.

Návštěvníkům bude představen i adventní video kalendář. V něm na ně místo čokolády bude každý den čekat na webových stránkách zoopraha.cz nové vánočně laděné video, v němž zvířata obdrží adventní dárky. Každé z videí také přiblíží zajímavosti krmení zvířat, které již nyní Zoo Praha představuje ve svém projektu Stravenky pro zvířata.
Zoo Praha - pátá nejlepší zoo na světě

Zoo Praha - pátá nejlepší zoo na světě

Zoologická zahrada hl. města Prahy se nachází v krásném, členitém terénu Trojské kotliny. Otevřeno má denně (včetně víkendů a svátků) od 9 hodin. Najdete zde 10 pavilonů, 150 expozic, 2 restaurace, 7 občerstvení, lanovou dráhu, vláček i další atrakce pro děti i dospělé.