Úvod > Aktuality > Žluté lázně čeká zabijačkový víkend a staročeská pouť
Žluté lázne ceká zabijackový víkend a televizní Particka
"> Žluté lázne ceká zabijackový víkend a televizní Particka "> Rudolf Jelínek predstaví svoji novinku – likér spojující chut slivovice a lipového medu "> V nedeli vystoupí poprvé na
Zážitky

Žluté lázně čeká zabijačkový víkend a staročeská pouť

  • Vydáno30. září 2019
Žluté lázně v Praze budou o víkendu 5. a 6. října patřit gurmánům, na které čekají zabijačkové hody.

Jelita, jitrnice i pojídání oušek na čas

JitrniceJelita, jitrnice, prdelačka, pečené vepřové ocásky, škvarky a mnoho dalšího – právě tak budou vypadat zabijačkové hody pprvní říjnový víkend ve Žlutých lázních. Nabídku masových pokrmů samozřejmě vyváží ochutnávky ovocných destilátů, jako je slivovice nebo hruškovice. Sladkou tečkou pak budou domácí buchty plněné povidly i tvarohem.

Návštěvníci podzimní zabijačky se ale mohou těšit i na zábavný program. Chybět nebudou herecké, taneční, akrobatické a zábavné vstupy při kterých se děti seznámí s postavami a historií ze starých poutí.

Žluté lázně v Praze

Žluté lázně v Praze

Žluté lázně v Praze u řeky Vltavy a slouží jako relaxační místo pro lidi všech věkových kategorií. V provozu jsou vybraná sportoviště, jako je beach volejbal, stolní tenis nebo oblíbená venkovní posilovna Yellow Gym. Žluté lázně podle CNN patří mezi 10 nejlepších městských pláží Evropy.