Úvod > Aktuality

Aktuality Jihomoravský kraj

Ve zdravém těle zdravý duch. Rozhýbejte ztuhlé svaly a rozpohybujte tělo ve fitness a beauty. Začátečníci mohou vyzkoušet lekci zumby, aerobiku nebo jógy, zahrát si vybrané míčové hry nebo vyzkoušet workout zónu. Pro pokročilé tu máme lezecké stěny, lanová centra nebo kurzy sebeobrany a ti nejaktivnější sportovci si mohou zaběhnout půlmaraton nebo rovnou celý maraton. Do aktivit fitness a beauty se ale mohou zapojit také maminky s kočárkem a otestovat strollering, aktivní a velmi intenzivní fitness program, který zahrnuje třeba tanec s dětmi v náručí a pomůže spálit přebytečné kalorie, zpevnit tělo a vytvarovat postavu.
Zajímá vás aktuální dění v regionu Jihomoravský kraj? Na portálu Kudyznudy.cz najdete tisíce novinek a tipů kam zrovna vyrazit. Prohlédněte si, co se právě odehrává ve světe kultury, památek, zážitků a turistiky. Stačí si jen vybrat z nepřeberného množství aktualit.

Běháte rádi? Vyběhněte v sobotu na Veveří

Co takhle si vyběhnout na hrad? Konkrétně v sobotu 26. srpna na hrad Veveří. Uskuteční se zde totiž letošní další díl běžeckého seriálu Běžíme na hrad, který je určený dospělým i dětským závodníkům. Několika klání se mohou zúčastnit jak jednotlivci, tak i celé rodiny s alespoň jedním dítětem mladším 15 let. Součástí běžecké akce je i vědomostní soutěž Tajemství hradu.
Jihomoravský kraj | Životní styl