Úvod > Aktuality > Zažijte kus Švýcarska v Praze a ochutnejte švýcarské speciality
Zažijte kus Švýcarska v Praze na slavnosti Alpabzug
"> Zažijte kus Švýcarska v Praze na slavnosti Alpabzug "> Neváhejte a vydejte se s detmi v sobotu 4. ríjna do parku Bertramka na pražském Smíchove od 13 do 16 hodin "> Nebude chybet ani bernardýn Baruška
Zážitky

Zažijte kus Švýcarska v Praze a ochutnejte švýcarské speciality

  • Vydáno3. října 2019
Od pondělí 30. 9. do soboty 5. 10. 2019 si můžete v rámci 4. ročníku Swiss Food Festival vychutnat švýcarské speciality, které do své nabídky zařadily vybrané kavárny a restaurace v Praze. Vrcholem celé akce bude v sobotu 5. 10. prezentace Švýcarska na farmářském trhu na Náplavce Rašínova nábřeží.

fondueBěhem letošního ročníku se můžete těšit na švýcarské speciality v kavárně Deserterie na Mírovém náměstí, Designum Café hotelu Golden Key v Nerudově ulici a v Kavárně Kočičí v pražském Karlíně. V hotelu Leonardo je na pátek 4. 10. 2019 od 18:30 naplánována moderovaná degustace švýcarských vín.

Celý festival vyvrcholí v sobotu 5. 10. na výtoňské náplavce pod železničním mostem, kde pro vás bude v rámci Farmářských trhů připraven speciální švýcarský koutek s bohatou nabídkou. Čekají na vás sýry, čokolády, raclette a fondue hot dog od společnosti Swiss Cheese, polévky kavárny Bali cafe, švýcarské speciality od kavárny Deserterie, Zermatt Kaffee Rösterei, Klubu cestovatelů a nadačního fondu Slunce pro všechny.

AlpabzugNa místě bude připravena ochutnávka švýcarské čokolády Lindt a milovníky ostřejšího pití potěší stánek obchodu Warehouse #1 s nabídkou delikátních švýcarských pálenek Fassbind. Inspirativní pro vaší dovolenou budou aktuální tipy Switzerland Tourism a regionu Jungfrau s magickým vrcholem Schilthorn – Piz Gloria, seznámit se s nabídkou ubytovacích možností v rekreačních domech a apartmánech společnosti Interhome nebo si také zakoupit švýcarské nože Victorinox distribuované společností M-Profi Nožířství.

Hotel Leonardo – butikové ubytování v Praze

Hotel Leonardo – butikové ubytování v Praze

Užijte si pobyt v jedinečných a elegantních pokojích v budově z 15. století na pražském Starém Městě. Každý pokoj v hotelu Leonardo je jedinečný.