Úvod > Aktuality > Zámek Napajedla je výjimečně otevřený i o adventním víkendu
Zámek Napajedla je výjimečně otevřený i o adventním víkendu
">

Zámek Napajedla je výjimečně otevřený i o adventním víkendu

Vydáno 30. listopadu 2017 Památky
Stejně jako v posledních letech se i letos v adventním čase otevírají zámecké brány pro návštěvníky, kteří si chtějí užít vánoční pohodu. Již podesáté nabídnou mimořádné prohlídky v Napajedlích pohodu, klid, příjemnou atmosféru či bylinkové čaje a dobrou kávu. Program se uskuteční 1. adventní neděli 3. 12. 2017 od 10:00 do 17:00.
Zámek Napajedla letos už podesáté připravil tradiční adventní neděli, během které si prohlédnete historické části zámku s výkladem. V jejich rámci návštěvníci uvidí nejenom krásné historické sály zámku, ale také rozličné vánoční dekorace a aranže v zámeckých prostorách. Otevřena bude také zámecká kavárnička a obchůdek s drobnostmi pro radost.

Dopoledne se prohlídky konají od 10 hodin a dále pak každou hodinu. Od 14 hodin se můžete těšit na kostýmové prohlídky s názvem „Spící zámek“ v provedení Divadelního souboru Zdeňka Štěpánka z Napajedel, které budou probíhat rovněž každou hodinu. Poslední prohlídka pak bude od 17 hodin.

Vstupné bude pro dospělé 100 Kč, děti 6 až 14 let 50 Kč a studenti a důchodci zaplatí 80 Kč. Otevřena bude rovněž zámecká kavárna, která nabídne vynikající kávu či zákusek. Zcela určitě se přijďte podívat a nechejte se  hýčkat předvánoční atmosférou těchto překrásných historických prostor. Rezervace prohlídek je monžná na tel. 733 191 735, Martin Pavlica nebo na mailu: pavlica@zameknapajedla.cz.
Zámek Napajedla dýchá minulostí a žije současností

Zámek Napajedla dýchá minulostí a žije současností

Je málo míst, která ve vás zanechají stopu. Jedním z nezapomenutelných míst je právě zámek Napajedla. Můžete sem zajít na prohlídku, posedět u šálku kávy, navštívit různé kulturní programy, nechat se oddat nebo využít pronájmu místností pro své vlastní organizované akce.