Úvod > Aktuality > Zámek Napajedla bude každou první neděli v měsíci patřit ženám
Na zámku v Napajedlech se koná pravidelné setkávání venované ženám
"> Na zámku v Napajedlech se koná pravidelné setkávání venované ženám "> Již tuto nedeli 3. brezna se bude vše tocit kolem módy a stylingu "> Ženy se mohou tešit i na nic nedelání pri letním pikniku v zámeckém parku
Životní styl

Zámek Napajedla bude každou první neděli v měsíci patřit ženám

  • Vydáno27. února 2013
Na zámku v Napajedlech se koná, každou první neděli v měsíci, pravidelné setkávání věnované ženám, které si chtějí odpočinout od všedních starostí v příjemném prostředí zámecké kavárny a to ve společnosti zajímavých osobností, s možností dozvědět se více o tématech, která je zajímají.
Voňavá káva, lahodný čaj a k tomu spousta informací od zajímavých osobností, ale také netradiční zábava čeká na všechny dámy, slečny, dívky při pravidelném setkávání na Zámku Napajedla v rámci SunJardin Ladies Clubu, a to každou první neděli v měsíci mezi 14 a 17 hodinou.

Již tuto neděli 3. března se bude vše točit kolem módy a stylingu. Významným hostem SunJardin Ladies Clubu bude stylistka Veronika Krahulíková, jenž je také designérkou a realizuje se především v nejrůznějších oblastech komerční módy. Další témata, která jsou pro letošní rok připravená, se týkají například šperků a jejich výroby, přípravy nejrůznějších jídel a osvěžujících letních drinků. Ženy se mohou těšit i na nic nedělání při letním pikniku v zámeckém parku a nebo na bláznivou říjnovou zábavu „Střílení paroháčů“ na zdejším mysliveckém simulátoru, jenž je součástí indoorového golf centra J.A.Bati.

Zámek Napajedla dýchá minulostí a žije současností

Zámek Napajedla dýchá minulostí a žije současností

Je málo míst, která ve vás zanechají stopu. Jedním z nezapomenutelných míst je právě zámek Napajedla. Můžete sem zajít na prohlídku, posedět u šálku kávy, navštívit různé kulturní programy, nechat se oddat nebo využít pronájmu místností pro své vlastní organizované akce.