Úvod > Aktuality > Zahrajte si golf na jednom z nejmodernějších golfových trenažerů
Zahrajte si golf na jednom z nejmodernějších golfových trenažerů
"> "> ">
Letní sporty

Zahrajte si golf na jednom z nejmodernějších golfových trenažerů

  • Vydáno1. února 2013
Milovníci golfu si na Zlínsku nemusejí zoufat. I přes nepříznivé počasí si totiž můžou zahrát. A to na profesionální úrovni. V zámku Napajedla se totiž otevírá tréninkové indoor golf centrum, které je určeno pro každého, kdo má rád golf a kdo se chce zdokonalit.
Centrum na zámku Napajedla nabízí jeden z nejmodernějších 3D simulátorů pro dospělé, jedinečný a první svého druhu v České republice. Navíc si zde mohou zatrénovat i děti v rámci speciálního programu sang. Součástí zámku je golfový klub Jana Antonína Bati, který nabízí zejména tréninky golfu, které mají pomoci zájemcům zdokonalit se v tomto zajímavém sportu.

Nový simulátor je v České republice novinkou a je jedním z nejmodernějších 3D simulátorů svého druhu. Využívají ho nejen hráči, ale i golfoví profesionálové při tvorbě hřišť. Přesně namodelují plánované hřiště a následně ho otestují až do výsledné podoby. Test vytvářeného hřiště je vlastně reálná hra na golfovém hřišti v prostoru simulátoru. Tento princip je možné využít jen proto, že použitá snímací technologie s excelentní přesností měří všechny dostupné parametry golfového švihu a letu golfového míčku. Snímání a následné výpočty probíhají v reálném čase, což znamená, že okamžitě po golfovém úderu je zahájeno zobrazování trajektorie letu golfového míčku. Unikátní vlastností je plně automatické rozpoznání levorukého a pravorukého hráče. Dále v rámci indoor golfu můžete vyzkoušet puttin či hru na síť.

Děti si zde také přijdou na své – v zámek jim totiž nabízí novinku zvanou snag, která je vhodná pro trénování dětí. Pokud vás nebaví golf, můžete si zkusit zastřílet z “Remingtonky”. Za zdmi napajedelského zámku se totiž ukrývá i myslivecký simulátor. Integrovaná technologie ve zbrani dokáže zasáhnout cíl s přesností, na jakou je střelec zvyklý.


Zámek Napajedla dýchá minulostí a žije současností

Zámek Napajedla dýchá minulostí a žije současností

Je málo míst, která ve vás zanechají stopu. Jedním z nezapomenutelných míst je právě zámek Napajedla. Můžete sem zajít na prohlídku, posedět u šálku kávy, navštívit různé kulturní programy, nechat se oddat nebo využít pronájmu místností pro své vlastní organizované akce.

Další aktuality