!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Aktuality > Za vůní čokolády se vydejte do Zlína
Za vůní čokolády se vydejte do Zlína
"> "> "> ">
Gurmánská turistika

Za vůní čokolády se vydejte do Zlína

Vydáno 14. ledna 2020
Milujete čokoládu? Pak zamiřte o víkendu do Zlína! Od pátku 17. do neděle 19. ledna 2020 se ve Sportovní hale Euronics uskuteční Čokoládový Festival s výstavou obalů čokolád z celého světa, kulinářskou přehlídkou a prodejními stánky s čokoládovými delikatesami. Čokoládový veletrh nabídne čtyři hlavní sekce: výstavu obalů čokolád z celého světa, kulinářskou přehlídku na které šéfkuchaři předvedou své nápadité recepty, prodejní stánky partnerských organizací a dětský koutek.
Čoko festivalČokoládový Festival 2020 ve Zlíně pořádaný agenturou ChrisEvents je jedinečnou událostí pro všechny milovníky čokolády a cukrovinek, kteří mají chuť se pobavit, pochutnat si a případně se i přiučit vaření s čokoládou.
 
Program nabídne výstavu o historii čokolády, ukázky vaření s čokoládou, degustace, vystoupení, soutěže a stánkový prodej. Domácí mazlíčky nechejte doma, mezi čokoládové dobroty s vámi bohužel nemohou. Akce je jedinečnou událostí pro všechny milovníky čokolády a cukrovinek, kteří mají chuť se pobavit, skvěle si pochutnat a případně se i přiučit vaření s čokoládou.

Čoko festival dortíčkyNa festivale budete mít možnost ochutnat a zakoupit si různé druhy čokolád a pralinek u stánků. K dostání bude rovněž čokoládové pivo, vafle, fondán, čokoládové víno, čoko-kebab a další. Vstupné na festival stojí 60 Kč, studenti, důchodci a děti od 6 let mají vstup za 40 Kč. V pátek bude veletrh otevřen od 14:00 do 18:00, v sobotu 10:00 - 18:00 a v neděli 10:00 - 17:00 hodin. Návštěvníky však předem musíme upozornit, že nebude možné platit kartou.
Litomyšl ČokoFest 2021

19.3.
21.3.
Litomyšl ČokoFest 2021

Agentura ChrisEvents vás srdečně zve do Litomyšle na Čokoládový Festival, který se bude konat v termínu od 19. do 21. ledna na zámku.