Úvod > Aktuality > Vyberte nejlepší hospůdku Východní Moravy
Vyberte nejlepší hospůdku Východní Moravy
">

Vyberte nejlepší hospůdku Východní Moravy

  • Vydáno13. října 2011
Centrála cestovního ruchu Východní Moravy vyhlásila ve spolupráci s informačními centry Valašska Anketu TOP 10 restaurací, hospůdek a kolib Valašska 2011. Hlasování se může zúčastnit kdokoliv a přispět tak k hodnocení stravovacích zařízení v regionu. Součástí ankety je i soutěž o zajímavé ceny.
Cílem ankety je zmapovat kvalitu a nabídku krajových specialit v restauracích, hospůdkách a kolibách na Valašsku a vytvořit originálního Valašského gastroprůvodce. Zařadit do ankety nelze jakoukoliv hospodu, kolibu nebo restauraci. Všechna doporučená zařízení musí splňovat tyto základní předpoklady:
  •  nabídka stálého jídelníčku musí obsahovat minimálně tři jídla typická pro oblast Valašska
  • interiér restaurace musí odpovídat požadavkům hostů na čistotu a krajovou specifičnost

Zúčastnit se hlasování je velmi jednoduché. Provést jej lze prostřednictvím zaslání SMS (cena SMS dle tarifu vašeho operátora) na tel.: 733 161 671 ve tvaru: název restaurace MEZERA místo, kde se restaurace nachází MEZERA a bodové hodnocení, např. 3.

Zařízení lze ohodnotit následující stupnicí:
3 – vynikající, to si nenechám ujít
2 – dalo se to
1 – nikdy více

Z jednoho telefonního čísla je možné poslat pro jednu restauraci pouze jeden hlas! Vyhodnocení ankety bude provedeno v závěru roku 2011 a seznam bude řazen podle počtu nasbíraných bodů. Vítězem loňského prvního ročníku ankety se stala Koliba Kordulka z Rožnova pod Radhoštěm.

Každý, kdo pošle SMS se správnými údaji a jehož tip bude splňovat požadavky na zařazení do ankety, bude v závěru roku 2011 zařazen do slosování o zajímavé ceny. Vylosováno bude 20 účastníků hlasování, kteří obdrží ceny. První cenou je víkendový pobyt (2 noci) s valašskými specialitami na Valašsku pro dvě osoby.