Úvod > Aktuality > Vrchol sezony je tu! V Pardubicích odstartovalo mistrovství světa 2017
Vrchol sezony je tu! V Pardubicích odstartovalo mistrovství světa 2017
">
Letní sporty

Vrchol sezony je tu! V Pardubicích odstartovalo mistrovství světa 2017

  • Vydáno1. června 2017
Dlouhé měsíce čekání jsou u konce! První červnový den startuje v Pardubicích nesmírně pečlivě připravované mistrovství světa v hokejbalu 2017, ve kterém mezi favority na zisk titulu patří pochopitelně i české výběry. Tahákem pro návštěvníky je ale též bohatý doprovodný program, který přinese po celých deset dní ve fanzóně přímo za arénou zajímavou náplň nejen volného času mezi zápasy!
Obě pardubické haly uvítaly na Mistrovství světa v hokejbale přes 30 hokejbalových týmů z celého světa, které mezi sebou sehrají přibližně 95 utkání. Pro diváky je připravena obří fan zóna na parkovišti u arény a bohatý doprovodný program po celém městě.
 

Zábava uvnitř i venku 

HokejbalFanoušci si mohou užívat po celých deset dní maximální zabavu, jelikož při přípravě byl kladen velký důraz na doprovodný program jak při zápasech, tak hlavně mimo nich. Přímo za Tipsport arénou vyrostla velká fanzóna, kde se nachází několik zajímavých míst. Kromě dvou mobilních hřišť je k dispozici třeba také nafukovací střelnice, fanshop, místa na občerstvení a v neposlední řadě nechybí ani památkový fotokoutek. Největším lákadlem však budou každodenní koncerty ve vstupem zdarma!
 

Fanděte našim týmům

Hokejbal ženyMužský výběr Drahomíra Kadlece a ženský celek Karla Manharta svá utkání odehraje ve velké Tipsport aréně, kde se očekává bouřlivá atmosféra doplněna právě zajímavým doprovodným programem, spojena navíc s moderní kostkou přímo nad hrací plochou. Na tu se dostanou i vzkazy vás, fanoušků, tedy podpora obou českých výběru, kterou budete moci psát vždy den před zápasem po výzvě na facebookové stránce šampionátu.

Celý kolotoč několika zápasů každý den se roztočí již ve čtvrtek 1. června odpoledne, od 17. hodiny je pak na programu velkolepý zahajovací ceremoniál, který by si žádný fanoušek rozhodně neměl nechat ujít! Finálová klání jsou poté na programu v sobotu 10. června.
Tipsport aréna Pardubice – hokejové zápasy, veřejné bruslení či kurzy krasobruslení

Tipsport aréna Pardubice – hokejové zápasy, veřejné bruslení či kurzy krasobruslení

Tipsport arén je špičkově vybavená multifunkční hala, která patří díky svému zázemí a technickému vybavením nejen k vysokému evropskému nadstandardu, ale je i plně srovnatelná s úrovní nejlepších hal v zámoří.

Další aktuality

6.10.
2022
Velká pardubická se pojede už v neděli

Velká pardubická se pojede už v neděli

Pardubický kraj | Letní sporty
28.9.
2022
Plno bramborových jídel bude k ochutnání ve skanzenu Veselý Kopec

Plno bramborových jídel bude k ochutnání ve skanzenu Veselý Kopec

Pardubický kraj | Gurmánská turistika