Úvod > Aktuality > V Karlových Varech vrcholí národní týden manželství
Národní týden manželství je príležitostí pro všechny páry zamerit se na svuj vztah
"> Národní týden manželství je príležitostí pro všechny páry zamerit se na svuj vztah "> Tématem sedmého rocníku Národního týdne manželství je motto
Životní styl

V Karlových Varech vrcholí národní týden manželství

  • Vydáno14. února 2013
Každý rok v týdnu Valentýna je Národní týden manželství příležitostí pro všechny páry zaměřit se na svůj vztah. Valentýn je synonymem romantiky a týden manželství se jí určitě nevyhýbá, stejně jako přátelství, komunikaci, odpuštění a radosti, které by v manželství neměly chybět.
Tématem sedmého ročníku Národního týdne manželství je motto "Manželství je umění" a odkazuje na fakt, že každý dobrý vztah je třeba tvořit. Během týdne manželství je proto v Karlových Varech připraveno několik zajímavých akcí – ve čtvrtek 16. února bude od 18 hodin v modlitebně Církve bratrské (Bulharská 29) promítán film o manželství. V pátek 17. února se na faře Českobratrské církve evangelické (Zahradní 33) koná od 18 hodin přednáška PhDr. Pavly Klimešové Chcete žít v manželství šťastně? A v sobotu můžete v divadle Husovka (Husovo nám. 2) zhlédnout komponované pásmo na téma knihy „Pět jazyků lásky“ od G. Chapmana Manželské etudy.