Úvod > Aktuality > Užijte si páteční ráno v Aquapalace Praha zdarma
Užijte si páteční ráno v Aquapalace Praha zdarma
">
Letní sporty

Užijte si páteční ráno v Aquapalace Praha zdarma

  • Vydáno18. června 2013
Přijďte 21. 6. 2013 od 5.30 do Aquapalace Praha a zažijte vodní radovánky v přímém přenosu.
Prvních 500 návštěvníků má vstup do Vodního světa na celý den zdarma, 501 návštěvník a dále slevu 30%, po 8:00 platí plné vstupné všichni návštěvníci. Na akci Snídaně s Novou není nutná registrace.

Novinkou sezony je 6 nových skluzavek, které dětem v oblíbeném Paláci pokladů s vrakem lodi přinesou mnohem více zábavy a možností vydovádění se. Jsou určené pro děti ve věku 3-8 let a díky celistvému nerezovému materiálu bez spojů zaručují mnohem větší bezpečnost a pohodlnost při sjíždění.

Dovádění v Aquapalace Praha si během prázdnin (tj. od 1. července až do 31. srpna) můžete užít za akční cenu: v prodeji bude permanentka na 5 vstupů na celý den za cenu 4. Pro pravidelné návštěvníky je to jistě příjemná novinka: ušetří tak více jak 20 % Kč.

Aquapalace Hotel Prague

Aquapalace Hotel Prague

Aquapalace Hotel Prague je vyhledávaným cílem pro rodiny s dětmi. Je přímo propojen s největším krytým Vodním světem ve střední Evropě (Aquapark Čestlice) a nabízí mnoho možností zábavy i relaxace pro děti i dospělé. Součástí Vodního světa je jedinečný Saunový svět a wellness centrum.

Spa – Wellness centrum Aquapalace Praha

Spa – Wellness centrum Aquapalace Praha

Dopřejte svému tělu hojivé doteky přírodních procedur a nechte o sebe pečovat špičkové profesionály v oboru péče o tělo. Ve spa – wellness centru Aquapalace Praha si můžete vybrat z mnoha regeneračních procesů, které probudí vaše tělo z únavy.

Aquapark Čestlice – Aquapalace Praha

Aquapark Čestlice – Aquapalace Praha

Chcete si užít den plný sportu, zábavy a relaxace? Navštivte s rodinou, přáteli či kolegy největší aquapark ve střední Evropě – aquapark Čestlice – s nabídkou úžasného vodního světa a saun, nádherného SPA a moderního fitness. Ve vodním světě vás čeká spousta zábavy ve třech tématických palácích.