Úvod > Aktuality > Užijte si LeDní Letnou s novým cirkusem, divadlem, svařákem i vyhřátým šapitó
Užijte si LeDní Letnou s novým cirkusem, divadlem, svarákem i vyhrátým šapitó
"> Užijte si LeDní Letnou s novým cirkusem, divadlem, svarákem i vyhrátým šapitó "> Akrobatické duo DaeMen, vítezové prvního rocníku televizní souteže Cesko Slovensko má talent "> Mikulášský vecer bude patrit klaunskému predstavení predstavení Angel-y, ve kterém se setkaly herecka Vanda Hybnerová a slovenská performerka Lucie Kašiarová
Kultura

Užijte si LeDní Letnou s novým cirkusem, divadlem, svařákem i vyhřátým šapitó

  • Vydáno1. prosince 2015
Mezinárodní festival nového cirkusu Letní Letná připravil od 3. do 31. prosince 2015 na výstavišti v pražských Holešovicích netradiční program pro rodiče a děti. Hlavními hvězdami letošního festivalu jsou francouzský akrobatický soubor Akoreacro s představením Kalaxon a Losers Cirque Company.
DaeMenLeDní Letná nabízí magickou atmosféru představení ve vyhřátém šapito, s vůní svařáku, ověnčeným vločkami sněhu... a to nejen večer s programem pro dospělé, ale také během adventních víkendů s rodičemi a jejich dětmi.
 

Velké mikulášské bejbypankové mejdlo pro všechny malý i velký pankáče!

Už v sobotu 5. prosince v čese 14:00 – 17:00 na všechny děti, které přijdou v masce Mikuláše, čerta či anděla, čeká malá odměna. Ale ten největší dárek čeká na všechny – mikulášský koncert Kašpárka v rohlíku. Vemte kámoše, táty, mámy, strejdy, bejbypankáče pozemské i mimozemšťany! Přijďte zapogovat, zahrozit a zapět do kotle! Nebude chybět pojančený moderátor v osobě Kašpárka České republiky, vymazlený bejbypankový stánek i obří nafukovací kašpárek, dvojník pravého Kašpárka.

Hybnerova_Kasiarova_AngelyLetní Letná  letos vynáší na nebe další hvězdu českého nového cirkusu! Losers Cirque Company, režisérka Jana Burkiewiczová, Skutr a všichni další tvůrci a performeři vytvořili na Letní Letní 2015 další královský kousek v žánru nového cirkusu – představení Walls&Handbags. Producenti z Dua Deamen Petr Horníček a Zdeněk Moravec tím navázali na předchozí velký úspěch představení Loser/s/, které mělo také premiéru na Letní Letné v roce 2014.

LeDní Letnou s vyhřátým stanem a kavárnou najdete přímo před Průmyslovým palácem za vstupní branou na výstaviště. Vstupenky jsou již v prodeji na místě.
Průmyslový palác a Výstaviště Praha v Holešovicích

Průmyslový palác a Výstaviště Praha v Holešovicích

Průmyslový palác je ústřední dominantou areálu Výstaviště Praha Holešovice. Secesní stavba pochází z roku 1891 podle návrhu Bedřicha Münzbergra, který spoluprácoval s inženýrem Františkem Prášilem. Výzdobu provedl Bedřich Ohman a Alois Dryák. Stavba je jak uměleckou, tak i technikou památkou.