Úvod > Aktuality > Užijte si Australský den v jihlavské zoo
Australská farma
"> Australská farma "> Klokan rudý
Příroda

Užijte si Australský den v jihlavské zoo

  • Vydáno16. dubna 2013
V sobotu 20. dubna se uskuteční slavnostní otevření nové expozice s názvem Australská farma, kam se přestěhují klokani a papoušci. Následovat bude V průběhu léta pak dojde k otevření také sousedního výběhu pro hyeny a expozice afrických primátů.
Australský den začne už v 10:00 hodin dopoledne na jihlavském Masarykově náměstí. Zájemce čeká jedinečná skákací show skupiny HOPsej, vystoupení Jardy Hypochondra s Divnou partou a vstupenky do zoo za poloviční cenu.
Pravý australský program bude pokračovat od 11:00 hodin v zoologické zahradě slavnostním otevřením australské farmy a doprovodným programem po celý den (klokaní hrátky nejen pro děti, hra na didgeridoo, střihání ovcí a další aktivity).

Zoo při této příležitosti vyhlašuje sbírku pro Fond ohrožených dětí Klokánek. Zájemci mohou donést nové hračky nebo školní potřeby na Masarykovo náměstí nebo přímo do zoologické zahrady.


Zoo Jihlava – připravte se na zážitek

Zoo Jihlava – připravte se na zážitek

Zoologická zahrada Jihlava je členěná do pěti kontinentů a ty můžete navštívit za jediný den. Rozlohou patří mezi menší, prohlídku zvládnete i s malými dětmi.