Úvod > Aktuality > Start unikátního závodu Linde Ještěrka Cup se blíží
Start unikátního závodu Linde Ještěrka Cup se blíží
">
Zážitky

Start unikátního závodu Linde Ještěrka Cup se blíží

  • Vydáno5. září 2018
Na Letenské pláni odstartuje za pár dní již 11. ročník oblíbeného závodu řidičů vysokozdvižných vozíků Ještěrka Cup 2018. Napínavé zápolení ješterkářek a ještěrkářů, doprovodný program i atrakce pro nejmenší si diváci budou moci užít v sobotu 8. září od 8:30 do 17:00 hod.
Ještěrka CupJiž tuto sobotu se uskuteční jedinečné mistrovství, na němž při plnění netradičních úkolů poměří svoje "ještěrkářské" umění nejlepší řidičky a řidiči vysokozdvižných vozíků z celé republiky. Cit pro přesnou a bezpečnou manipulaci, rychlost a stoprocentní soustředění – všechny tyto pro dobrého ještěrkáře nezbytné schopnosti prověří u soutěžících velmi náročné a originální disciplíny, které všem přítomným divákům zaručí napínavou a zábavnou podívanou.

Ještěrka Cup je součástí dlouhodobé podpory bezpečného provozu vysokozdvižných vozíků a další manipulační techniky ve vnitrozávodové dopravě. Závod je ale zajímavým zážitkem nejen pro řidiče, ale i pro jejich fanoušky. Pro ty  bude po celý den připraven také bohatý doprovodný program. Průvodkyní celého závodu bude známá moderátorka Lucie Výborná. Linde Ještěrka Cup 2018 se koná v sobotu 8. září 2018 od 8:30 do 17:00 na Letenské pláni, u stadionu Sparty. Akce je pro všechny návštěvníky zdarma.
Letenské sady v Praze

Letenské sady v Praze

Park na Letné je druhým největším parkem v Praze 7. Veřejný park zde byl založen ve druhé polovině 19. století podle projektu B. Wünschera a J. Braula. Název je odvozen od slova Leteň, což znamená Sluneční vrch.